CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei Y6 (2017)

Obaly pre Huawei Y6 (2017)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Y6, Huawei Y6 (2018), Huawei Y6 (2019), sú úplne iné modely.

No search results

Veľký výber obalov na mobil Huawei Y6 (2017)

Pre ochranu mobilných telefónov Huawei Y6 (2017) ponúkame kvalitné púzdra, kryty a obaly. Každé puzdro je originál z odolného materiálu, či už je silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Huawei Y6 2017

Puzdro, ktoré skvele ochráni nielen telefóny Huawei pred poškodením citlivého displeja, pred škrabancami a ďalšími nepriaznivými vplyvmi, by malo byť úplnou samozrejmosťou pri cestovaní aj akékoľvek ďalšie preprave smartphonov. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi.

Huawei Y6 (2017) - informácie o telefóne

Obľúbený model Huawei Y6 sa dočkal inovovanej verzie a aj v roku 2017 tak predstavuje dostupný chytrý telefón nabitý funkciami a výkonnými komponentmi. Smartphone zaujme už svojím kompaktným a ergonomickým spracovaním s čistými líniami a útlym pásom, ktorý spolu so štruktúrovaným povrchom chrbta zaisťuje istý úchop. Dizajn podtrhuje žiarivý IPS displej s HD rozlíšením a širokými pozorovacími uhlami, na ktorom sa v prostredí systému Android šiestej verzie zobrazí všetok váš obľúbený obsah. Srdcom zariadenia je výkonný štvorjadrový procesor, ktorý okrem svižného chodu spolu s veľkokapacitné batériou zaistí aj dlhú výdrž na jedno nabitie. Samozrejme nechýba ani širokouhlá selfie kamerka a pokročilý 13MPx fotoaparát s parametrami vhodnými aj do horších svetelných podmienok. Pod slúchadlom a radom senzorové je zasadený päťpalcový HD displej s minimálnymi bočnými rámček. Vďaka technológii IPS sa môžete kochať sýtymi farbami aj pod neobvyklými uhlami pohľadu, takže skvelý obraz uvidí aj vaši priatelia. 3 000 mAh kapacity batérie v praxi znamenajú výdrž až na 1,5 dňa bežného používania.