+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Y6

Obaly pre Huawei Y6


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Y6 (2017), Huawei Y6 (2018), Huawei Y6 (2019), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na Huawei Y6

Ponúkame odolné puzdra pre všetkých užívateľov, ktorí potrebujú ochrániť svoj telefón Huawei Y6 a zároveň zlepšiť jeho držanie. U nás nájdete len kvalitné puzdra, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia predovšetkým displej vášho smartphonu. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme puzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych vzorov, tvarov a farieb uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. V puzdre od nás bude váš Huawei Y6 zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť čítačky proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Huawei Y6

S kvalitnými a lacnými obaly na mobil Huawei Y6 bude vaše zariadenie v absolútnom bezpečí. Kryt je na telefóne neustále nasadený a oproti puzdru chráni telefón, aj keď ho práve používate. Jeho nevýhodou je potom to, že kryt nechráni displej. Pokiaľ chcete mať chránený aj displej, odporúčame ešte zaobstarať ochrannú fóliu na displej telefónu. Najčastejšie sú zastúpené zadné kryty či bočné kryty čiže obvodovej rámčeky.

Huawei Y6 - informácie

Chytrý telefón Huawei Y6 ponúka podporu rýchlych dát v LTE sieťach, dvojicu špičkových fotoaparátov, priestranný 5“ IPS displej a Android vo verzii 5.0 Lollipop. O skvelé zobrazenie smartphonu Huawei Y6 sa stará priestranný 5" displej s HD rozlíšením (1280 x 720 pixelov). IPS technológia zaistí široké pozorovacie uhly. Plynulý chod smartphonu zaistí kombinácia štvorjadrového procesora a 1 GB operačnej pamäte. V prístroji je nainštalovaný systém Android vo verzii 5.0 Lollipop. 8GB interná pamäť rozšírite microSD pamäťovou kartou. Tešiť sa môžete na široké možnosti konektivity. O bleskové pripojenie k internetu a rýchle sťahovanie súborov sa postará LTE modem. Nechýba ani Bluetooth a Wi-Fi. Konštrukcia modelu Y6 je vyrobená z kvalitného tvrdého polykarbonátového materiálu. Vďaka svojim praktickým rozmerom a váhe iba 143,5 g dokonale padne do ruky. Práca sa tak stáva pohodlnejšia a vďaka užívateľské nadstavbe EMUI Lite 3.1 s celou radou možností a uľahčenie tiež praktickejšie. Nechýba GPS navigácia, LED svietidlo a batéria s kapacitou 2200 mAh.