+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Y5 II

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Huawei Y5 II

Pre ochranu mobilného telefónu Huawei Y5 II ponúkame kvalitné puzdra, kryty a obaly. Každé puzdro je originál z odolného materiálu, či už je silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Huawei Y5 II

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom Huawei Y5 II. Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Huawei Y5 II - informácie o telefóne

S mobilným telefónom Huawei Y5 II Dual SIM budete mať všetky aplikácie neustále pri ruke. Hoci radi chatujete s priateľmi alebo chcete použiť mobil ako GPS navigáciu vo svojom aute, vždy sa na neho môžete spoľahnúť. Mobilný telefón je spracovaný decentným spôsobom, a design tak nie je zbytočne prehnaný a celkovo vyvoláva dojem praktickosti. Ide o cenovo dostupný smartphone s pokročilou výbavou na čele s podporou LTE, štvorjadrovým procesorom a priestranným displejom. Navyše pri možnosti využiť Dual SIM - z prístroja sa stane ideálny spoločník k práci aj zábave. Displej ponúkne uhlopriečku 5" a HD rozlíšenie. Technológia IPS potom zabezpečí široké pozorovacie uhly. Či už hráte hry, sledujete videá alebo prechádzate internetové stránky, všetko je vďaka štvorjadrovému procesoru s taktom 1.3 GHz rýchle a plynulé. Operačná pamäť je potom rovných 1 GB. Interná pamäť je potom rovných 8 GB a jednoducho ju rozšírite microSD pamäťovými kartami.