CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei Y5 (2019)

Obaly pre Huawei Y5 (2019)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Y5 (2018), sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1091
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Váš telefón Huawei Y5 odteraz v bezpečí

Každý z nás je spokojný, keď máme svoje investície bezpečne uložené v banke. Niekedy však nemalé sumy investujeme aj do telefónu, ktorý je každodenným používaním vystavený riziku rozbitia, poškriabania či oň môžete prísť následkom pádu. Prestaňte sa o svoj telefón strachovať a obaľte si ho do štýlového obalu, ktorý sa postará o bezpečné používanie. Nech už ste kdekoľvek a robíte čokoľvek.

Puzdrá s výrazným vzorom, fotografiou či jemným motívom - Huawei Y5 (2019)

Ak ste na otázku, či chcete obal na telefón, odpovedali áno, stačí si len vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči. V elektronickom obchode Etuo.sk máme puzdrá takmer pre každého. Nech už sa rozhodnete pre obal s motívmi kvetov, zvieratiek, drsných motoriek alebo prírodného zátišia. Potešíme vás minimalistickými motívmi, ale aj štýlovými vzormi. Tie doplnia váš image hneď na prvý pohľad! Silikónové obaly sú vyrobené z kvalitného TPU materiálu, ktorý bezpečne odoláva nárazom a je skvelý na dotyk. Obalí váš telefón tak, že z neho nemôže vypadnúť a jeho precízne výrezy neobmedzujú žiadne funkcie telefónu. Naviac všetky naše obaly prečnievajú niekoľko milimetrov aj cez displej telefónu, takže sa nemusíte báť ani o váš displej. Pre maximálnu ochranu však zvoľte naviac ochranné temperované sklo alebo fóliu.

Pripravte sa na nádych luxusu s Huawei Y5 2019

Pokiaľ hľadáte cenovo dostupný, ale stále jedinečný telefón so skvelým výkonom, vyskúšajte Huawei Y5 (2019). S vnútornou pamäťou až 32 GB, svetlým displejom a perfektným 13 MP zadným fotoaparátom je oproti predchádzajúcemu modelu naozajstným vylepšením. Čo si však zamilujete, je jeho špecifický luxusný design. Zadný kryt telefónu je totiž potiahnutý napodobeninou kože, ktorá je šetrná k prostrediu so schopnosťou naviac odolávať mastným odtlačkom prstov, nečistotám aj poškriabaniu. Plus na ruku pôsobí skvele. Veľká 3020 mAh batéria zariadenia vydrží na jedno nabitie 76 hodín počúvania, 16 hodín hrania hier či 10 hodín surfovania po internete.