CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei Y5 (2018)

Obaly pre Huawei Y5 (2018)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Y5 (2019), sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1095
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na mobil Huawei Y5 (2018)

Obaly na mobil Huawei Y5 (2018) môžu mať niekoľko funkcií, tou primárnou je tá najdôležitejšia – ochranná funkcia. Prelistujte našu ponuku a „posvieťte“ si na odolné obaly na mobilné telefóny, nájdete medzi nimi mnoho kúskov na váš Huawei Y5 (2018). E-shop etuo.sk mák dispozícii puzdrá do drsných podmienok, ktoré majú v obľube najmä cestovatelia a fanúšikovia outdoorových športov, vybrať si však môžete aj elegantné kryty, ktoré sa dajú použiť aj ako peňaženka. Na mysli máme knižkové obaly, ktoré sa dajú poskladať a využiť ako stojan na sledovanie videí. Navyše nechránia len zadnú časť telefónu, ale aj jeho citlivú dotykovú obrazovku. Alebo máte chuť skôr na štýlové drevené puzdrá? Medzi najžiadanejšie patria stále klasické silikónové kryty na mobily. Sú maximálne praktické, dobre sa udržiavajú a chránia nielen zadnú časť ale aj boky telefónu.

Výber motívov pre obaly na Huawei Y5 (2018)

Puzdrá na mobily nemajú len svoju ochrannú funkciu, obaly dokážu smartfónu dodať aj šmrnc, nehovoriac o tom, že aj pre Huawei Y5 (2018) nájdete v našej ponuke množstvo krásnych kúskov. Dizajnové potlače, kryty s luxusnými fotografiami a množstvo iných motívov uspokojí vkus každého. Dáte prednosť obrázkom najkrajších miest planéty, rozkošným maznáčikom alebo rýchlym autám? Vyberte si kúsok, ktorý o vás čo – to prezradí. Obalom predĺžite vášmu telefónu životnosť, rozhodne sa oplatí investovať nielen do puzdra ale aj do ochrannej fólie alebo tvrdeného skla.

Huawei Y5 (2018) - informácie o telefóne

Huawei Y5 2018 je malý telefón, dal by sa opísať aj ako lacný dual SIM android pre nenáročných. Má natiahnutý 5,45'' HD+ displej, štvorjadrový procesor, 8 Mpix fotoaparát, a 5 Mpix prednú kameru s LED bleskom. Avšak, chýba mu množstvo vychytávok, ktoré už dnešné smartfóny majú. Zabudnite na bezdrôtové nabíjanie aj čítačku odtlačkov.