CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei Y5 (2017)

Obaly pre Huawei Y5 (2017)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Y5 (2018), Huawei Y5 (2019), sú úplne iné modely.

No search results

Veľký výber obalov na mobil Samsung Galaxy J5 (2017)

Chytré telefóny Samsung patria k najpredávanejším mobilom nielen na slovenskom trhu. Obľúbeným typom je aj Samsung Galaxy J5 (2017), ktorý je nielen výkonný, ale má aj dizajn, ktorý osloví. Nie je tajomstvom, že séria dotykových mobilov Samsung Galaxy je vlajkovou loďou tohto kórejského výrobcu. Chcete, aby bol ten váš Samsung Galaxy J5 (2017) jedinečný? Stavte na obaly na mobilné telefóny Samsung. Puzdrá a kryty nájdete v našom internetovom obchode Etuo.sk v najrôznejších prevedeniach. Šik pôsobia najmä drevené obaly ale aj knižkové typy, ktoré môžete využiť aj inak – napríklad ako peňaženku alebo stojan pri pozeraní filmov na telefóne. Ak túžite po rýchlej zmene, skúste obľúbené silikónové puzdrá, ktoré sú nielen odolné, ale nájdete ich doslova v stovkách dizajnov. Ak neviete, aký kryt, stavte na plastický kúsok, ktorý vás nesklame a ochráni telefón aj po jeho bokoch.

Výber motívov pre obaly na Samsung Galaxy J5 (2017)

Prečo si určite zaobstarať kryt alebo puzdro pre svoj Samsung Galaxy J5 (2017)? Je dokázané, že obaly na mobil a výmenné kryty na mobil predĺžia životnosť telefónu. Aj pri intenzívnom používaní sedem dní v týždni, dvadsaťštyri hodín denne, zostane váš smartfón v dobrom stave. Všetky obaly, ktoré si „vyfiltrujete“ zadaním konkrétneho modelu Samsung Galaxy J5 (2017), presne sedia a nemusíte ich vôbec skladať. K veľmi populárnym patrí séria elegantných obalov Elegance Flex, pre náročných je určený rad obalov Armor Case. Tie ochránia telefón pred mechanickým poškodením aj v skutočne náročných podmienkach.

Samsung Galaxy J5 (2017) - informácie o telefóne

Tento smartfón zaujme nielen elegantným celokovovým spracovaním, ale aj prednou kamerou s vysokým rozlíšením. Konštrukcia je skutočne kvalitná, ide o elegantný prístroj, ktorý možno v danej cenovej kategórii označiť za prémiovo spracované zariadenie.