Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei Y3 II

Obaly pre Huawei Y3 II


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Y3, Huawei Y3 (2017), Huawei Y3 (2018), sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na mobil Huawei Y3 II

Naše báječné kryty, obaly a puzdra na mobilný telefón Huawei Y3 II vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme puzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. V puzdre od nás bude váš mobil Huawei Y3 II zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Huawei Y3 II

Mobil Huawei Y3 II je pre mnohých drahocenná vec, na ktoré sa nesmie objaviť ani škrabanec. Vedľa čo najrozvážnejšieho zaobchádzanie sa samozrejme ponúka aj variant mobil ochrániť krytom. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi. Nech už nasleduje čokoľvek, pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model už v základe, samotný kryt vie hocičomu zabrániť.

Huawei Y3 II - informácie o telefóne

Huawei Y3 II je cenovo dostupný smartphone s naozaj zaujímavými vlastnosťami. Tento telefón ponúka svižné pripojenie LTE, vyváženú výbavu a operačný systém Android 5.1 Lollipop s užívateľsky nenáročným rozhraním Emotion UI 3.1 Lite. Ponúka skvelé funkcie v elegantnom prevedení, ako je už u telefónov Huawei zvykom. Huawei Y3 II je zaujímavou kombináciou výkonu, elegancie, funkčnosti a prístupné ceny. Predstavte si, čo všetko s ním môžete vďaka úspornému 4jádrovému procesoru MediaTek s frekvenciou 1 GHz podniknúť. Hranie hier bude hračka rovnako ako sledovanie videa, prezeranie fotografií, fotografovanie, počúvanie hudby, surfovanie po internete a komunikácie so známymi cez sociálne siete. Telefón je vybavený dvojicou kamier, kde v prednej časti je umiestnená 2MPx kamera, ktorá umožňuje komunikovať prostredníctvom internetu vo vysokom rozlíšení alebo zhotovovať selfie. Na zadnej strane nájdete kameru s rozlíšením 5MPx a duálnym LED bleskom, ktorá umožní zhotovovať jasnejšie a čistejšie snímky a videá ako kedykoľvek predtým aj za tmy.