+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P9 Lite Mini

Obaly pre Huawei P9 Lite Mini


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P9 Lite, Huawei P9 Lite (2017), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Huawei P9 Lite Mini

Zaobstarali ste si nový mobilný telefón Huawei P9 Lite Mini a chcete, aby vydržal čo najdlhšie? Tak to ste tu správne! Svoj telefón môžete chrániť mnohých kryty, obaly a puzdrami z našej ponuky. Máme bohatú ponuku odolných puzdier, ktoré vám pomôžu najlepšie uchrániť svoj mobil pred nárazmi, škrabancami a ďalším nebezpečenstvom – silikónové, drevené, knižkové, plastické. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Výber motívov pre obaly na Huawei P9 Lite Mini

Puzdro na mobil Huawei P9 Lite Mini plnia ochrannú funkciu iba v čase, keď telefón nepoužívate. Akonáhle ho chcete použiť, musíte ho z puzdra vybrať - typickým príkladom sú puzdra s vyťahovacím popruhom, "ponožky" či kapsičky na mobil alebo športové puzdra. Spadajú sem tiež flipová puzdra, ktoré musíte pri použití telefónu otvoriť. Výhodou puzdier na mobil je, že chráni aj jeho displej a nevýhodou zvýšené riziko poškodenia telefónu v momente, kedy ho z puzdra vyberiete - hrozí napríklad nechcený pád na zem.

Huawei P9 Lite Mini - informácie o telefóne

Páči sa vám vlajkovej lode z dielne spoločnosti Huawei, ale neradi za telefón míňate vysoké prostriedky? Možno vás zaujme odľahčená a zmenšená verzia obľúbeného modelu P9. Jej prednosťou je rovnaký dizajn a kvalitu spracovania s použitím kovových prvkov vrátane 2,5D skla so zahnutými okrajmi. Pod ním nájdeme žiarivý HD displej, ktorý bude dostávať podnety z výkonného štvorjadrového procesora s grafickým akcelerátorom a dostatkom operačnej pamäte. Všetko uvidíte v užívateľsky prívetivom, optimalizovanom modernom systéme Android Nougat s funkčnou nadstavbou EMUI, ktorá pridá možnosti jednoduchého zdieľania či nočný režim obrazovky. Pozadu však nezostáva ani dvojica fotoaparátov so zvýšenou svetelnosťou, s ktorými zaobstaráte dobré snímky aj za šera. Všetky tiež zaiste poteší vysoká kapacita batérie. Už z prezývky "Lite Mini" možno vytušiť, že máme česť so zmenšenou a mierne odľahčenou variantou vlajkovej lodi Huawei P9. Môžete preto očakávať rovnako elegantný dizajn s pevnými kovovými prvkami, obľúbený 2,5D zaoblený HD displej aj ergonomicky tvarované telo skvele padnúce do ruky.