+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P9 Lite

Obaly pre Huawei P9 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P9 Lite (2017), Huawei P9 Lite Mini, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Huawei P9 Lite

Obaly na mobil už dávno neplnia len svoju primárnu – ochrannú funkciu. Sú štýlovým doplnkom a je len na vás, aký dáte vášmu telefónu šat. Ak chcete váš chytrý telefón Huawei P9 Lite rýchlo premeniť, kúpte si nový kryt z pestrej škály na Etuo.sk. Silikónové kryty sa postarajú o zadnú časť telefónu a jeho boky, nájdete ich v stovkách prevedení. Patríte medzi konzervatívcov? K dispozícii sú pre vás obaly na mobilné telefóny v imitácii kovu, prípadne efektné drevené puzdrá. Každý si príde na svoje, stačí rozkliknúť ponuku presne pre konkrétny model – chytrý telefón Huawei P9 Lite. Ak chcete pôsobiť seriózne a trváte aj na ochrane prednej časti telefónu, stavte na knižkové puzdrá. U nás nájdete kryty doslova od výmyslu sveta, a ak by ste si náhodou nevybrali z ponuky, môžete si navrhnúť svoj vlastný motív. Ich kvalitu garantujeme ako pri ostatných produktoch.

Výber motívov pre obaly na Huawei P9 Lite

Odolné puzdrá na mobil Huawei P9 Lite, rovnako ako obaly a kryty na mobil sú vyrobené presne v rozmeroch tohto typu telefónu a disponujú všetkými potrebnými výrezmi na ovládacie prvky. Zabránia tiež zašpineniu mobilu, jeho odretiu a zmiernia následky pádu. Ak plastický kryt doplníte ešte fóliou alebo sklom, môžete si byť istí, že ste pre svojho mobilného miláčika urobili naozaj maximum.

Huawei P9 Lite - informácie o telefóne

Mobil Huawei P9 Lite je lacnejšou verziou špičkového modelu Huawei P9. Má päťpalcový displej a 8 jadrový procesor HiSilicon Kirin 650 s rýchlosťou 2,00 GHz. Ak vás zaujíma miesto, v mobile je 2 GB RAM a vstavaná 16 GB pamäť. Medzi veľké prednosti telefónu Huawei P9 Lite patrí bezpochyby fotoaparát aj predná kamera pre milovníkov „selfíčok“. Tento model si rozhodne zaslúži označenie „solídny telefón za prijateľnú cenu“.