+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P8 Lite

Obaly pre Huawei P8 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P8 Lite (2017), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Huawei P8 Lite

Naše báječné kryty, obaly a puzdra na mobilný telefón Huawei P8 Lite vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme puzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. V puzdre od nás bude váš mobil Huawei P8 Lite zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Huawei P8 Lite

Mobil Huawei P8 Lite je pre mnohých drahocenná vec, na ktoré sa nesmie objaviť ani škrabanec. Vedľa čo najrozvážnejšieho zaobchádzanie sa samozrejme ponúka aj variant mobil ochrániť krytom. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi. Nech už nasleduje čokoľvek, pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model už v základe, samotný kryt vie hocičomu zabrániť.

Huawei P8 Lite - informácie o telefóne

Inšpirovaný svojim vybavenejším vzorom, prichádza Huawei P8 Lite s neskutočným pomerom cena/výkon a naozaj príťažlivým vizuálom. Svojimi hladkými vonkajšími líniami Huawei P8 Lite perfektne padne do ruky. Podstatou tohto dizajnu je koncept, ktorý spája komfort, jednoduchosť a stabilitu pre každý okamih. Telefón vás tak ohromí dokonalou rovnováhou medzi krásou a pohodlím. Hrúbka tela dosahuje iba 7,7 mm. Prednej strane dominuje 5" IPS displej s HD rozlíšením. Nad ním nájdete 5MPx prednú kameru, ktorá slúži nielen na video hovorom, ale aj k robení stále obľúbenejších selfie. Zadná strana je osadená 13MPx fotoaparátom s diódovým bleskom, ktorý je schopný robiť vyvážené fotky i pri horších svetelných podmienkach. Ďalej umožňuje natáčať videá vo Full HD rozlíšení. v zariadení nájdete balíček aplikácií pre úpravu fotiek a ich následné zdieľanie. K praktickosti prispieva aj podpora funkcie Dual SIM. Dizajn modelu P8 Lite vás donúti sa zamyslieť, ako sa môže také množstvo moderné technológie vtesnať do tak tenkého telefónu.