+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P50 Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Puzdrá na mobil Huawei P50 Pro podľa vašich predstáv

Chceli by ste mať svoj telefón už navždy v bezpečí? Vedieť ho pri pádoch, nárazoch či iných nečakaných udalostiach ochrániť pred škrabancami, rozbitím, vrypmi alebo preliačeniami? S kvalitnými krytmi na Huawei P50 Pro to nebolo ešte nikdy jednoduchšie. Naše puzdrá sú vyrobené špeciálne na to, aby vedeli odolávať poškodeniu telefónu, a tak predĺžili jeho životnosť na maximum. Zároveň tak uchovávajú aj jeho hodnotu po veľmi dlhý čas. Netýka sa to však len vonkajšieho tela telefónu, ale aj jeho vnútorných komponentov. Tým, že sa k nim totiž nedostáva energia nárazov, sa menej opotrebujú a vydržia pri svojej bezchybnej funkcii omnoho dlhšie. Všetky obaly na Huawei P50 Pro, ktoré nájdete na našich stránkach, spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy. Po dlhé mesiace a roky si držia svoj tvar aj farby ako v deň, keď ste si ich kúpili. Svojimi rozmermi sa perfektne prispôsobujú zariadeniu, takže ich nemusíte dávať dole ani pri nabíjaní, fotografovaní, počúvaní hudby či videohovoroch. Vďaka kvalitnej bodovej tlači sa nemusíte obávať ani zošúchania potlače z povrchu. Pokojne svoj obal čistite dezinfekčnými obrúskami alebo pod prúdom tečúcej vody. Ostane nepoškodený rovnako ako jeho ochranné vlastnosti.

Obľúbené potlače aj minimalistický štýl

Ochrana a kvalita sú pri krytoch na telefón Huawei P50 Pro rozhodujúce. Čo je však ešte dôležitejšie, je ich dizajn. Každý predsa chce, aby jeho telefón vyzeral dokonale hneď na prvý pohľad. Ideálne by mal obal o vás niečo napovedať, vyjadrovať vašu osobitosť a neopakovateľný štýl. S tým vám rozhodne pomôžeme. Môžete si u nás vybrať z viac ako 300 obalov rôznych farieb, prevedení a štýlov. A ak sa neviete rozhodnúť, netrápte sa. Pokojne si objednajte viac ako jeden kryt a na mobile ich striedajte podľa toho, ako sa vyspíte, ako sa cítite alebo kam máte v ten deň namierené. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo obchodné jednanie, stavte na elegantnejší model z kolekcie Soft Flex. Tieto jednofarebné silikónové obaly sa krásne prispôsobia vášmu telefónu, poskytnú mu dokonalú ochranu a pôsobia veľmi prirodzene. Ak si vyberiete tlmenejší odtieň, zapôsobíte skutočne nenúteným, jemným a zároveň spoľahlivým spôsobom. Vyrážate naopak na párty s priateľmi a chcete s novým obalom zažiariť? Potom stavte na kolekciu puzdier Soft Flex Design. Veľmi populárne sú aktuálne mramorové vzory s doplnkami zlatých motívov alebo nespútané pastelové vzory hýriace optimizmom a farbami. Že vás farby a vzory akurát vyrušujú a sú vám „proti srsti“? Všetkým minimalistom sa perfektne hodia priehľadné obaly na Huawei P50 Pro zo série Ultra Silm. Vášmu zariadeniu nepridajú ani milimeter navyše. Vynikne tak jeho dizajn a zároveň získate aj ochranu, ktorú potreujete. A pokiaľ chcete získať to najlepšie z oboch svetov, vyberte si kryt z kolekcie Ultra Slim Desing. Tieto puzdrá majú potlače na priehľadnom podklade, takže to vyzerá takmer ako keby ste mali na svojom mobile priamo nalepenú originálnu nálepku. Zároveň však necháte naplno vyniknúť jeho pôvodné tvary a farby. Ak sa vám však žiadny tento variant nezdá dostatočne dobrý, nezúfajte a spravte si to celé podľa seba. S možnosťou návrhu vlastného motívu na svoj kryt získate absolútnu slobodu v tom, čo na svojom mobile budete nosiť. Bude to logo vašej firmy alebo rodinná fotografia? Je to len a len na vás!

Dokonalý smartfón Huawei P50 Pro

Ďalšia vlajková loď spoločnosti Huawei, model smartfónu P50 Pro prekoná vaše očakávania. Už pri prvom pohľade odhalíte jeho 6,6 palcový ladný zaoblený displej s obnovovacou frekvenciou skvelých 120 Hz a vzorkovacou frekvenciou dotyku až 300 Hz. K tomu tento model pridáva aj vysokofrekvenčné ovládanie stmievania, ktoré napomáha chrániť oči pred únavou. Veľkú výhodu hlavne pre tých, ktorí sú neustále v pohybe, predstavuje aj 66W káblové a 50 W bezdrôtové nabíjanie HUAWEI SuperCharge, ktoré váš mobil nabije za rekordný čas – bezpečne a spoľahlivo.