+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P40 Pro Plus

Obaly pre Huawei P40 Pro Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P40 Pro, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryt na smartfón, ktorý vám sadne

Obal na svoj Huawei P40 Pro Plus si vyberajte pozorne. Mal by vám totiž sadnúť v každom smere, či už sa to týka jeho typu, farebnosti ale aj kvality. V našom e-shope vám ponúkneme kryty, ktoré perfektne sadnú na váš Huawei P40 Pro Plus a prispôsobia sa jeho výrezom na bočné tlačidlá, nabíjacie konektory aj fotoaparát. Všetky sú vyrobené z prémiových materiálov odolných proti vlhkosti, pôsobeniu ostrých predmetov ale aj znečisteniu. Jednoducho sa stanú ideálnymi partnermi pre váš telefón na každý deň.

Ako si vybrať správny obal na mobil?

Ako si však vybrať z viac ako 300 vzorov a typov puzdier? Začnite tým, že si vyberiete ten správny typ. Niektorým sa môže hodiť skôr knižkový obal chrániaci telefón z každej strany a slúžiaci taktiež ako pohodlný stojan pri sledovaní videí alebo filmov na telefóne. Iní preferujú jednoduchší, ale zato veľmi elegantný silikónový typ obalu. A zvážiť by ste mali aj klasický flipový či hrubší plastikový typ dizajnu. Ak ste sa rozhodli o „strihu“, prichádza na rad ešte farebnosť. Obaly kolekcie Fantasy Case sú hravé a plné rôznorodých farieb, kryty zo špeciálnej edície etuo sú naopak minimalistické a ležérne. Veľkým trendom sezóny sú aj drevené obaly na mobil s unikátnym výzorom pri každom jednom kuse. A nezabúdajme ani na gravírované kryty, ktoré zaujmú so svojim industriálnym nádychom množstvo používateľov, hlavne mužského pohlavia.

Dokonalý fotograf z dielne Huawei

Nechajte sa hneď na prvý pohľad ohúriť moderným dizajnom obrazovky telefónu Huawei P40 Pro Plus. Jeho rohy sú zaoblené tak, aby vytváral čo najreálnejší pocit zo sledovania fotiek a videí a zároveň pôsobil v ruke naozaj ergonomicky. Jeho fotoaparát so štyrmi objektívmi ocenený titulom Tipa World Awards 2020 vám dovolí vytvárať tie najkrajšie fotografie. Máte s ním naviac možnosť pripojiť sa na sieť 5G a užívať si všetky jej výhody.