+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P40 Pro

Obaly pre Huawei P40 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P40 Pro Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá>

Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď>

Obal na mobil Graver Case - meď

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - srdce>

Obal na mobil Graver Case - meď - srdce

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň>

Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň

19,90 €
/ skladom

Puzdro na telefón Huawei P40 Pro

Vybrali ste si ako mobilný telefón Huawei P40 Pro? Potom vás určite budú zaujímať možnosti jeho ochrany a moderného designu, ktoré vám poskytne puzdro na telefón Huawei P40 Pro. Kvalitné materiály, rôzne prevedenia a motívy, to všetko sú obaly, kryty a puzdrá na mobilný telefón Huawei P40 Pro, ktoré dokážu uspokojiť potreby aj veľmi náročných užívateľov. Bez mobilného telefónu je dnes už veľmi ťažké sa obísť a práve preto si aj váš telefón zaslúž nielen kvalitnú ochranu, ale aj jedinečný design. Z pestrej ponuky si môžete vybrať kryty knižkové, plastické, silikónové, kožené, univerzálne, drevené a mnohé ďalšie. A okrem toho na vás čakajú aj veľmi zaujímavé motívy pre dokonalý design.

Huawei P40 Pro – chytrý telefón, ktorý vás prezentuje

Funkcie smartphone Huawei P40 Pro i jeho vzhľad si okamžite zamilujete. Preto je na mieste poskytnúť mu ochranu, vďaka ktorej sa nebudete musieť obávať jeho poškodenia. Doprajete si nielen predĺženie životnosti vášho mobilného telefónu, ale aj moderný design, ktorý bude vašou dokonalou vizitkou. Rozmanité motívy designu krytov vám poskytnú splnenie konkrétnych predstáv a váš telefón sa medzi ostatnými rozhodne nestratí. Nech už používate moderný Huawei P40 Pro pre skromné či pracovné účely, vždy bude vašou vizitkou a originálny kryt vaše požiadavky plne podporí.

Príjemný design pre váš Huawei P40 Pro

Telefóny Huawei patria k obľúbeným značkám a pokiaľ ste si vybrali túto značku i vy, tak určite nebudete ľutovať. A by bol úžitok z vášho telefónu ešte väčší, tak si práve preto môžete dopriať moderné a pritom kvalitné kryty, obaly a puzdrá na Huawei P40 Pro, pretože vaše mobilné zariadenie nielen, že ochránia pred vonkajšími nástrahami, ale ešte mu dodajú originálny vzhľad. Funkčnosť telefónu zostane zachované čo najdlhšie, pretože kvalitný kryt zabráni poškodeniu či vplyvu nečistota vy svoj telefón budete môcť bez obáv nosiť v kabelke či batohu alebo vo vrecku nohavíc či bundy.