+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P30 Lite New Edition

Obaly pre Huawei P30 Lite New Edition


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P30 Lite, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň>

Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - buk>

Obal na mobil Wood Case - buk

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá>

Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá

19,90 €
/ skladom

Máte už vybraný obal na telefón?

Kvalitný kryt na telefón by mal byť už dnes samozrejmosťou pre každého užívateľa. Váš Huawei P30 Lite New Edition dokáže ochrániť pred radom udalostí, ktoré ho môžu zničiť. Nehovoríme tu iba o vlhkosti či nečistotách ale hlavne o mechanickom poškodení ako sú škrabance, odreniny či dokonca úplné rozbitie prístroja. Odolné obaly sú jednoducho zárukou bezpečia. 

Vyberte si z viac ako 300 modelov

Pre telefón Huawei P30 Lite New Edition máme dostupných viac ako 300 modelov krytov a puzdier podľa vášho výberu. Všetko bude záležať na type ochrany, ktorý zvolíte a tiež n vašom vkuse. Ak chcete svoj telefón ochrániť čo možno najlepšie zo všetkých strán, vyskúšajte knižkový obal. Na druhú stranu odolné silikónové obaly pôsobia elegantnejšie a nezaberajú napríklad vo vrecku žiadny priestor naviac. V rámci štýlu vášho obalu bude záležať na tom, či ste skôr športový typ, elegán, klasik, minimalista alebo trochu od všetkého. Ak máte radi novinky, vyskúšajte náš gravírovaný obal, ktorý vášmu mobilu dodá metalický lesk. Alebo si zaobstarajte drevený kryt pripomínajúci pobyt v prírode na čerstvom vzduchu. 

Zaľúbte sa do smartfónu Huawei P30 Lite New Edition 

Nová edícia telefónu Huawei P30 Lite nenechá chladným ani toho najzarytejšieho mobilného experta. Užívatelia si na prvý pohľad zamilujú nový zadný fotoaparát, ktorý dokáže zachytávať objekty omnoho ostrejšie, ako kedykoľvek predtým. Naviac vás s ním čaká aj dokonalá zoom technológia. Tá umožňuje fotiť aj z väčšej diaľky dvakrát lepšie, ako s obyčajným zoomom. Ak naopak máte chuť rozšíriť svoju perspektívu, dožičí vám Huawei P30 Lite New Edition 120-stupňový ultraširoký objektív. Tak, aby vás už nič nelimitovalo. Zadný fotoaparát naviac dokáže rozoznávať až 22 fotografických scén, podľa ktorých fotoaparát automaticky nastaví. Predný ich vie rozlíšiť 8. S Huawei P30 Lite New Edition sa jednoducho stanete majstrom fotografie!