+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P10 Lite

Obaly pre Huawei P10 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P10, Huawei P10 Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď>

Obal na mobil Graver Case - meď

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - srdce>

Obal na mobil Graver Case - meď - srdce

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň>

Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša>

Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - jelša>

Obal na mobil Wood Case - jelša

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá>

Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá

19,90 €
/ skladom

Veľký výber obalov na mobil Huawei P10 Lite

Puzdra, kryty a obaly na mobilný telefón Huawei P10 Lite vás zaručene poteší - máme silikónové, drevené, knižkové aj plastické. Tieto odolné puzdra ochráni váš telefón pred poškriabaním a poškodením. Mobil sa zasunie do obalu, a tým je chránený proti všetkým nástrahám. Zasúvacie púzdra sa vyrábajú z množstva materiálov - mikroplyš, koža, umelá koža a ďalšie textilné materiály. Čím tvrdší materiál, tým lepšie puzdra. Väčšina zasúvacích puzdier má zatvárací systém na magnet, alebo na suchý zip. Tým je tablet chránený proti vypadnutiu z puzdra. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na P10 Lite

Kvalitné puzdro zlepšuje úchop mobilného telefónu Huawei P10 Lite, bude sa vám oveľa lepšie, istejšie a príjemnejšie držať. Takisto chráni mobil pred poškriabaním, znečistením apod. Obal môže zmeniť aj fádne dizajn tabletu a robiť vám každodennú radosť. Štýlové ochranné puzdro pre mobil je vyrobené z veľmi kvalitných materiálov. Puzdra sú skvele spracované do najmenších detailov.

Huawei P10 Lite - informácie o telefóne

Zapáčila sa vám vlajková loď spoločnosti Huawei, ale pokukujete po zariadení s dostupnejšie cenou? Skúste dať šancu mierne odľahčenému modelu s priezviskom Huawei P10 Lite. Ten ide v šľapajach aktuálnej série telefónov Huawei a ponúkne rovnako štýlový dizajn s množstvom farebných variantov a odolným spracovaním z horčíkovej-hliníkovej zliatiny. Lákadlom iste tiež bude po okrajoch jemne zakrivený displej s rozšíreným farebným priestorom a kontrastom, navyše s jemným rozlíšením Full HD, ktoré dá lepšie vyniknúť akémukoľvek obsahu. Vnútri ergonomicky tvarovaného tela sa ukrýva výkonný osemjadrový procesor a dostatok operačnej pamäte, ktorý v kombinácii s aktuálnym systémom Android Nougat uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Poteší tiež citlivý fotoaparát a prítomnosť všetkých moderných technológií. Huawei P10 Lite prichádza hneď v niekoľkých farebných prevedeniach, z ktorých si vyberie každý. Či už siahnete po temné čierne, elegantné biele, luxusné zlaté, alebo sa vám zapáči hypnotická zafírovo modrá, vždy bude telo telefónu tvorené dvojicou tvrdených skiel spojených odolným kovovým rámčekom z horčíkovej zliatiny.