+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P Smart S

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitné obaly na Huawei P Smart S

Hľadáte vhodný obal na svoj telefón Huawei P Smart S? Potom ste na stránkach etuo.sk veľmi správne! Máme pre vás pripravených viac ako 300 motívov, ktoré vás iste zaujmú a navnadia vás k nákupu. Stačí si len vybrať, ktorý bude pre vás ten pravý. Pripravili sme si pre vás farebné kolekcie ale aj elegantnejšie kryty na pracovné jednania alebo spoločenské udalosti. Všetky obaly ponúkame v maximálnej kvalite a za skvelé ceny. Vyrobené sú poväčšinou z odolného TPU materiálu, ktorý váš Huawei P Smart S ochráni pred vlhkosťou, prachom, nečistotami ale aj škrabancami, ryhami a nárazmi na tvrdé povrchy. Všetky výrezy na obale presne zapasujú na telefón, takže ich nemusíte odstraňovať ani keď fotíte alebo nabíjate svoje zariadenie.

Knižkové puzdro, silikónový obal alebo trblietavý kryt?

Knižkové obaly chránia celú plochu vášho telefónu vrátane obrazovky. Vďaka výklopnému krídlu a špeciálnemu magnetickému uzáveru sa s nimi nemusíte strachovať o poškodenie svojho telefónu ani pri pádoch na tvrdý povrch. Naopak silikónové kryty pôsobia o čosi elegantnejším dojmom, pričom nechávajú vyniknúť pôvodný dizajn vášho telefónu. Veľmi obľúbenými sú v dnešnej dobe aj drevené obaly s nádychom prírody, gravírované kryty s industriálnym štýlom alebo trblietavé puzdrá pre všetkých, ktorí si prajú zažiariť. Vyberte si preto podľa svojho gusta a pokiaľ nie ste celkom rozhodnutí, zadovážte si puzdier hneď niekoľko a striedajte ich podľa príležitosti a svojej nálady.

Chytrý Huawei P Smart S

Cenovo dostupný telefón so 6,3-palcovým natiahnutým Full HD+ displejom s integrovanou čítačkou odtlačkov prstov vás presvedčí, že ste si s ním vybrali to správne zariadenie. Okrem 128 GB integrovanej pamäte vám ponúka aj výkonný 48 MPx fotoaparát a skutočne dlhotrvajúcu batériu s kapacitou až 4 000 mAh. Krásny dizajn vás naviac presvedčí, že ide o telefón, ktorý by vám rozhodne nemal vo vašej elektronickej výbave chýbať.