+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P Smart Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Investujte do puzdra či krytu pre Huawei P Smart Pro

Zvážiť výber vhodného puzdra na nový telefón sa rozhodne oplatí. Nie je to však jediná príležitosť, kedy sa môžete potešiť pekným obalom na smartfón. Dokonca si môžete vybrať viacero puzdier naraz a striedať ich podľa potreby alebo nálady, prípade ako módny doplnok k zvolenému outfitu. Možností máte neúrekom, záleží len na tom, čo vás osloví. Napríklad drevené kryty predstavujú originál v každom jednom kuse, takže sa hodia ako pre milovníkov prírody, tak aj pre jedincov, ktorí neradi plávajú s prúdom. Pružnosť a trvácnosť zaručujú odolné silikónové puzdrá a možnosť odkladania bankomatových kariet či bankoviek ponúkajú knižkové obaly s príslušnými doplnkovými priehradkami.

Bezpečnosť mobilu na prvom mieste

Škrabance, odery, praskliny a obité rohy sú len krátkym výpočtom všetkých nepríjemných následkov, ktoré hrozia telefónu pri bežnom používaní. Dokonca nemusí dôjsť ani k pádu telefónu a príznaky poškodenia sú na svete. A to ani nespomíname rozbitie displeja alebo prasknutie zadného krytu telefónu. Oprava a náhradné diely sú nákladné, okrem toho si treba uvedomiť, že uvedenie do pôvodného stavu nejaký čas trvá a na presne takú dobu nebudete môcť svoj telefón používať. Oproti tomu je kúpa vhodného obalu na mobil pomerne nenáročná záležitosť. Navyše, pekný plastický obal s efektným motívom môže poslúžiť nielen ako výborná ochrana smartfónu, ale tiež ako vkusný doplnok.

Varianty Huawei Pro patria k najlepšie hodnoteným fotomobilom

Huawei Technologies je čínska nadnárodná telekomunikačná a hardvérová spoločnosť so sídlom v Šen-čene. Zaujímavosťou pritom je, že Huawei je spoločnosť vlastnená výhradne zamestnancami. Jej zakladateľ Ren Zhengfei vlastní len 1,42 % a zvyšok akcií (98,56 %) vlastní jeho viac ako 60 000 zamestnancov. Zamestnanecké akcie Huawei môžu vlastniť iba čínski zamestnanci, pričom ich prideľujú len ako súčasť zamestnaneckých bonusov. Jedným z nedávnych prekvapení spoločnosti Huawei bol aj smartfón Huawei P Smart Pro, ktorý disponuje operačnými systémami Android 9.0 (Pie) a EMUI 9, vzadu umiestneným snímačom odtlačkov a zaujímavým rozlíšením displeja (1080 x 2520 pixelov).