+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P Smart Plus

Obaly pre Huawei P Smart Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P Smart Plus (2019), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Dokonalé obaly na Huawei P Smart Plus

Pokiaľ ste sa preklikali až na naše stránky, asi hľadáte dokonalý obal na svoj telefón Huawei P Smart S. Máme pre vás dobrú správu: u nás ho určite nájdete. V ponuke totiž pre vás máme pripravených viac ako 300 druhov motívov a farieb, z ktorých si vyberiete ten najlepšie vyhovujúci. Máte radi eleganciu, jemné farby a zároveň prvotriednu bezpečnosť? Potom si objednajte knižkový obal, ktorý pôsobí veľmi jemne ale zároveň ochráni váš telefón okrem prednej aj zo zadnej strany. Ak naopak uprednostňujete farebné obaly strhujúce na seba pohľady hneď na prvú dobrú, siahnite po silikónovým krytoch. Tie sú vyrobené z kvalitného TPU materiálu odolného nielen voči vlhkosti ale aj voči nárazom a pádom na tvrdšie povrchy. A ak naopak chcete nechať vyniknúť dizajn svojho mobilu, objednajte si transparentný kryt. Ten je teraz medzi mladšou aj staršou generáciou skutočne trendy.

Štýl ale aj kvalita

Naše obaly na telefóny nie sú len štýlové ale dosahujú aj tie najvyššie štandardy kvality. Odolávajú poškodeniam ostrými predmetmi, vlhkosti, prachu aj nárazom. Sú vyrábané z prvotriednych materiálov a zachovajú hodnotu vášho telefónu po celý čas ich používania. Sú tak skvelou investíciou do bezpečnosti. S kvalitným krytom na mobil si môžete svoje zariadenie bez obáv pohodiť do kabelky alebo ho nosiť vo vrecku spoločne s kľúčmi. K zbytočným poškodeniam a odreninám jednoducho nedôjde.

Dostupný smartfón Huawei P Smart Plus

Telefón Huawei P Smart Plus láka hneď niekoľkými zaujímavými prvkami. Prvým je čítačka odtlačkov prstov zabudovaná do 6,3-palcového OLED Full HD+ displeja, ďalšími potom určite výkonný fotoaparát s rozlíšením hlavného snímača 16 MPx či veľmi moderný dizajn. S týmto telefónom tiež získate operačnú pamäť 4 GB a 64 GB veľké úložisko na ďalšie súbory. Vo výbave ďalej nájdete aj Bluetooth 5.0, LTE, NFC a ďalšie užitočné prvky. Na škodu nie je ani batéria s kapacitou 3340 mAh, ktorá vám vydrží celé hodiny.