CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei P Smart (2021)

Obaly pre Huawei P Smart (2021)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P Smart, Huawei P Smart (2019), Huawei P Smart (2020), sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1091
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Huawei P Smart (2021): dokonalý až so skvelým obalom

Pokiaľ ste sa ocitli na stránkach etuo.sk, asi hľadáte to správne ochranné príslušenstvo pre svoj Huawei P Smart (2021). Ste tu v tom prípade správne, ponúkame vám u nás totiž viac ako 300 motívov a typov obalov, z ktorých si môžete vybrať ten pravý pre seba alebo svojich blízkych. Ak máte radi 100 % bezpečie telefónu, rozhodnite sa pre knižkové puzdro s výklopným krídlom. Ochráni vďaka nemu nielen zadnú ale aj prednú stranu vášho telefónu účinne a zároveň veľmi šetrne. Ak naopak preferujete menšie a kompaktnejšie obaly, odporúčame vám silikónový kryt, ktorý váš mobil pevne obopne už ho nepustí. Navyše sadne perfektne a nepridá mu zbytočné centimetre naviac. Výber je teda len na vašom vkuse.    

Zvoľte si puzdro podľa svojho vkusu

Nielen typ obalu ale aj jeho motívy sú pri výbere veľmi dôležité. Ak máte radi mnoho farieb, doprajte si vzorovaný kryt, ktorý to o vás povie svetu. V prípade, že ste skôr klasik, zvoľte jednofarebný elegantnejší model. Pokiaľ zas napríklad milujete cestovanie, rozhodne by ste na obale mali mať svoju vysnívanú dovolenkovú destináciu. A ak sa neviete rozhodnúť, kúpte si niekoľko modelov a postupne ich striedajte.  

Stavte na Huawei P Smart (2021)

Láska na prvý pohľad. Aj tak by sa dal popísať vzťah, ktorý si vybudujete s telefónom Huawei P Smart (2021). Má totiž elegantný vzhľad a vďaka zakriveným hranám padne presne do ruky. Naviac sa s ním už nemusíte obávať skorého vybita batérie: je totiž vybavený 22,5 W HUAWEI SuperCharge technológiou, s ktorou nabijete telefón na dve hodiny sledovania videí len za 10 minút. Naviac batéria s kapacitou 5 000 mAh pokojne vydrží takmer 40 hodín pri 4G telefonovaní. Ďalšou výhodou je štvoritý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu až 48 MPx, ktorý vám dopraje nádherne ostré a farebné zábery.