+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI P Smart (2020)

Obaly pre Huawei P Smart (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei P Smart, Huawei P Smart (2019), Huawei P Smart (2021), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - čierna>

Obal na mobil Corko Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Case - zlatý

18,90 €
/ skladom

 

Veľký výber krytov na Huawei P Smart (2020)

Mať mobil v absolútnom bezpečí by chcel mať asi každý – veď sme do neho nedávali toľko financií celkom zbytočne, no nie? Práve preto je dôležité efektívne ho chrániť pred poškodením, poškriabaním či rôznymi odreniami. V etuo.sk si na svoj Huawei P Smart môžete vybrať z viac ako 200 krytov presne tie, ktoré sa vám najviac páčia. Veľa našich zákazníkov si vyberie silikónový obal na mobil, ktorý na milimeter zapasuje, telefón len tak ľahko nepustí ani pri páde z vyššej výšky, je ľahký, tenký avšak naozaj odolný. Ak chcete mať pocit lepšej ochrany, vyberte si karbónový obal. Ten hneď na prvý pohľad deklaruje svoju odolnosť a schopnosť tlmiť aj mechanické poškodenia silnejšieho kalibru. Že chcete so svojim obalom na mobil naopak zažiariť? Potom bude pre vás ten pravý jedine trblietavý kryt, ktorý jednoducho nikto neprehliadne. A pokiaľ veríte na kvalitu overených výrobcov, siahnite po obaloch svetoznámych značiek Forcell, Spigen, Atrax alebo priamo od výrobcu Huawei.     

Kvalitné obaly na mobily pre každého

Pri výbere svojho krytu zvážte, či chcete maž mobil chránený len v oblasti jeho bokov a chrbta, alebo by ste mali radšej istotu zo všetkých strán. V tom prípade zvoľte vyklápací knižkový obal s magnetickým uzáverom, flipový obal s elegantnými vzormi alebo novinku: obojstranné silikónové puzdro chrániace okrem tela telefónu aj jeho displej.     

Huawei P Smart (2020): viac úložného priestoru a skvelý štýl

Na smartfóne Huawei P Smart (2020) vás určite ako prvé zaujme 6,21-palcový displej s ultra čistým a rozšíreným zobrazením kedykoľvek hráte hry, čítate e-maily, sledujete videá alebo si prezeráte fotografie a taktiež krásne farebné prevedenia vo výraznej modrej, smaragdovo zelenej či elegantnej čiernej. Telo telefónu je jemne zaoblené a tým skvele sedí v ruke. Aktuálne prichádza so 4 GB + 128 GB úložným priestorom, do ktorého pohodlne zmestíte všetky svoje fotografie, spomienky a potrebné súbory.