Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei Nova Y90

Filtre Collapse
Model zariadenia 1041
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kompromis medzi ochranou a originálnym dizajnom

Vlastníci krásneho telefónu Huawei Nova Y90 sa často chytajú za hlavu pri pomyslení, že by mali zakryť jeho originálny belasý dizajn ochrannými doplnkami. Ochrana je však to, čo tento telefón udrží v bezpečí pred škrabancami, odrením či nebodaj preliačeniami spôsobeným mechanickým poškodením. Ideálnym riešením je v tomto prípade plne transparentný obal na Huawei Nova Y90, ktorý nechá vyniknúť dizajn v celej jeho krásne a zároveň zariadeniu poskytne tú najspoľahlivejšiu ochranu. Priesvitné kryty na telefóne krásne sedia, časom nezažltnú ani nestratia svoje flexibilné vlastnosti. Ochranu aj príjemný minimalistický dizajn si tak môžete užívať po dlhé roky. Kryty kolekcie Ultra Slim navyše majú len nepatrnú gramáž a nízke rozmery, takže sa v pohode zmestia do každého vrecka alebo aj tej najmenšej kabelky. Ak ste ale milovníkmi farieb a vzorov či by ste už radi dizajn svojho telefónu po čase obmenili, neváhajte a vrhnite sa po hlave do výberu štýlového krytu ušitého ako na mieru presne pre vás. V našom e-shope nájdete viac ako tri stovky možností, ako so svojim krytom na Huawei Nova Y90 zažiariť naplno.

Štýlové kryty na Huawei Nova Y90 na dosah ruky

Doslova. Pod svojimi prstami totiž už teraz máte veľké množstvo obalov, ktoré len čakajú na to, kým sa práve vy stanete ich hrdým majiteľom či majiteľkou. Čo tak sa na nich pozrieť trochu bližšie? Medzi našimi zákazníkmi sú aktuálne veľmi obľúbené mramorové motívy v rôznych odtieňoch a spracovaniach. Nájdete tu biele mramorové obaly, ružovkasté kryty s jemným vzorom aj tmavozelené modely doplnené o trblietavý lesk zlatých a strieborných prvkov. Veľkej popularite sa tešia aj abstraktné akvarely v modernom prevedení či veľmi jemné kvetinové vzory s pivóniami, ružami, divými makmi a rôznymi inými kvetmi. Vybrať si môžete aj minimalistický kryt s jednoduchým nápisom doladeným presne k vášmu životnému štýlu. Ako by sa vám napríklad páčil jednoduchý mramorový kryt s výstižným nápisom „Simple“? Alebo napríklad s motivačnou hláškou „Girl, you are boss“? Dopriať si môžete aj spirituálne boho motívy lapačov snov, pierok alebo mandál v tlmených farbách a so špecifickým výzorom či naopak Chic Design geometrické a industriálne vzory. Výber je len na vás, takže si dajte záležať na tom, aby ste si vybrali presne podľa svojho vkusu.

Kvalita rozhoduje. Aj pri obaloch na telefón

V etuo.sk trváme na tom, že obaly na telefón musia spĺňať tie najvyššie kvalitatívne štandardy. Vďaka flexibilným materiálom, ako je tvrdený silikón TPU, reagujú veľmi odolne na vlhkosť, prach, nečistoty aj mechanické poškodenia. Fungujú ako ochranná vrstva, ktorá k telefónu jednoducho nepustí ďalšie poškodenie. Pritom ich môžete v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť, vydezinfikovať či pretrieť vlhčenou handričkou. Nemusíte sa pritom báť zošúchania farieb z potlače alebo akéhokoľvek iného poškodenia obalu. Všetky farby totiž tlačíme modernou bodovou metódou, ktorá je prakticky nezmazateľná. Nielen váš mobil, ale aj obal tak budú po dlhé roky vyzerať fantasticky. Veľmi dôležité sú taktiež presné rozmery všetkých krytov. Na telefón Huawei Nova Y90 sadnú na milimeter presne a to isté platí aj o výrezoch na fotoaparát, zadný senzor odtlačkov prstov, reproduktory či nabíjací port.

Atraktívny Huawei Nova Y90 osloví každého

S telefónom Huawei Nova Y90 si doprajete moderné technológie zabalené v prekrásnom dizajne. Hrajte na ňom hry vďaka 8jadrovému procesoru doplnenému o priestrannú 128 GB pamäť, surfujte na rýchlej vlne internetu alebo zhotovujte fotky a videá za pomoci skvelého 50 MPx fotoaparátu. S batériou s kapacitou 5 000 mAh sa vám to bude dariť aj bez častého dopĺňania energie nabíjaním. A ak sa nudíte pri cestách alebo v dlhé zimné večery, na obrazovke s uhlopriečkou 6,7 palcov si pokojne prezrite svoje obľúbené filmy v dobrom rozlíšení.