CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei Nova Y70

Obaly pre Huawei Nova Y70


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Nova Y70 Plus, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1091
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Mali by ste nosiť na telefóne ochranné doplnky?

Ako majiteľ pokrokového telefónu asi tušíte, že jeho ochrana a neustála dobrá starostlivosť sú to jediné, čo môže predĺžiť životnosť vášho telefónu na maximum. Práve preto je dôležité zaobstarať si hneď na začiatku odolný a kvalitný obal a ideálneho doplniť aj o ochranu displeja v podobe tvrdeného skla či aspoň priehľadnej fólie. Tieto ochranné prvky vám totiž zabezpečia, že kedykoľvek telefón spadne na zem, oškrie sa o stenu či s ním zmoknete, prejde tieto udalosti bez väčších povrchových alebo vnútorných následkov. Odolné kryty vytvárajú vďaka vysokoodolným materiálom medzi mobilom a ostatnými povrchmi absorpčnú vrstvu, do ktorej sa ponorí mechanická energia a nespôsobí škody na zariadení. Obaly sú odolné aj voči vlhkosti, prachu a ďalším nečistotám. To znamená, že sa vám mobil nepoškodí ani pri jemnejšom zamočení alebo v náročnejšom teréne. Všetky obaly od etuo.sk sú vyrobené presne na mieru danému zariadeniu. Týka sa to nielen rozmerov, ale aj precíznych výrezov na fotoaparát a ďalšie externé komponenty. Nijako tak neobmedzujú používania smartfónu. Práve naopak. Veľmi pohodlne sa držia v ruke a pôsobia aj proti vyšmyknutiu pri úchope. Môžete ich umývať a dezinfikovať, takže váš telefón ostane stále hygienicky čistý a v bezchybnom stave. Navyše obaly samotné sú potlačené veľmi trvácnymi metódami, takže nie je možné z nich oškrieť ani zmazať farby. Po celé roky tak budú vyzerať ako v deň, keď ste ich zakúpili.

Štýlové obaly na Huawei Nova Y70 podľa vášho vkusu

Kvalita ochranných doplnkov je kľúčová. Ale čo by to bol za obal na Huawei Nova Y70 bez dokonalého dizajnu a krásneho prevedenia? Mnohí z nás siahajú po krytoch práve preto, aby svoj telefón odlíšili od mnohých rovnakých prístrojov a vdýchli mu osobitosť. Ak si prajete, aby sa to podarilo aj vám, vyberte si z našej širokej ponuky kryt, ktorý vám hneď na prvý pohľad „padne do oka“. Bude to obal s mramorovou potlačou alebo s farebnými akvarelmi a zlatými odleskami? Či skôr dokonale energický pastelový motív rozkvitnutej lúky? Veľmi obľúbenými sa u nás stali prírodné motívy so vzormi jemného dreva, s príbehmi, ktoré rozpráva prostredníctvom svojich obyvateľov samotný les alebo s obrázkami jemných osviežujúcich detailov rastlín a stromov. Ak vás naopak baví skôr minimalistický štýl, vyberte si obaly v tlmených farbách s vtipnými nápismi jednofarebné kryty vo svojom obľúbenom odtieni. Môžete si vyberať z viac ako troch stoviek odolných puzdier, takže sa hravo pustite do toho.

Vyfiltrujte si obal, ktorý vás baví

Vieme, že naša široká ponuka môže byť niekedy odzbrojujúca. Aby ste predišli siahodlhému preklikávaniu, spoľahnite sa radšej na možnosť filtrácie. Ponúkame vám ju hneď vo vrchnej časti našich webových stránok. Vyberiete si v nej, aký typ obalu hľadáte a o akú farebnosť máte záujem. Vyklápacie knižkové obaly sa hodia hlavne pre ľudí s náročnejšími profesiami alebo perným rodinným životom. Silikónové puzdrá sú na druhú stranu flexibilnejšie a kompaktnejšie, ale ideálne je vždy ich doplniť ešte o ochranné sklo alebo fóliu na obrazovku.

Veľký displej aj moderné funkcie – to je Huawei Nova Y70

Predstavujete si, že získate kvalitný telefón za rozumnú cenu? Tak, aby navyše dobre vyzeral a obsahoval všetky moderné funkcie? Potom stavte na Huawei Nova Y70. Tento smartfón prináša veľký bezrámikový displej s uhlopriečkou 6,75 MPx vhodný aj na sledovanie filmov či hranie online hier. Keď už sme pri hrách, tie vaše potiahne skvelé úložisko s kapacitou 128 GB v kombinácii s výkonným procesorom a batériou s kapacitou až 6 000 mAh. Samozrejme s podporou rýchleho 22,5 W nabíjania. Zariadenie tak pokojne nabíjajte iba 2x týždenne. A skvelé reproduktory na efektné zvukové zážitky či pohodlné používateľské rozhranie EMUI 12 sú už iba sladkými čerešničkami na tejto technologicky vyspelej torte. Ochutnáte?