+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Nova 9 SE

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Výhody obalov na Huawei Nova 9 SE vás presvedčia

Niektorí používatelia mobilov ešte aj v dnešnej dobe hľadajú dôvody na to, prečo nepoužívať ochranné príslušenstvo na svoj telefón. Aj my sme ich našli niekoľko: chcete svoj telefón rýchlo opotrebovať a kúpiť si nové zariadenie za omnoho vyššiu cenu. Svoj mobil používate iba v domácom prostredí, takže mu nehrozí nebezpečenstvo pádu na chodník či na cestu. Alebo sa vám mobil aj s obalom nezmestí do vrecka ani do žiadnej kabelky. Dosť nepravdepodobné, čo poviete? Realita je taká, že obal na Huawei Nova 9 SE vám prinesie do života množstvo výhod. Telefón totiž ochráni nielen od škrabancov, vrypov a preliačenia, ale aj od vlhkosti, prachu a mastných odtlačkov prstov. Stará sa o vonkajší povrch mobilu, ale aj o jeho vnútorné komponenty a tlmenie nárazov, ktoré ich zbytočne rýchlo opotrebujú. Kryty sa perfektne prispôsobia rozmerom telefónu a dovolia vám ho nerušene používať vďaka výrezom na fotoaparát, bočné tlačidlá aj externé komponenty, ako slúchadlá či nabíjací port. V ruke pôsobia prirodzene, príjemne sa držia a sú jemné na dotyk. Väčšinu obalou môžete v prípade znečistenia jednoducho umývať pod tečúcou vodou. Tie ďalšie vyčistíte pretretím vlhkej handričky alebo dezinfekčných obrúskov. Iste si obľúbite flexibilitu týchto doplnkov, dlhodobé držanie tvaru aj farebnosti potlače. A ten krásny dizajn...

Vyberte si ten správny obal

Vybrať si kryt, ktorý vám presne sadne, nie je až také jednoduché. Na výber totiž u nás máte z viac ako 200 originálnych a príjemných možností. Zamyslite sa preto najprv nad tým, čo od svojho krytu očakávate. Má ohúriť okolie pri prvom pohľade? Potom sa pre vás bude hodiť kryt z kolekcie Gold Abstract so zlatými trblietkami a v dráždivých farbách a nejasných tvaroch. Potrebujete, aby váš kryt naopak pôsobil elegantne a nenápadne? Stavte na koženkové knižkové puzdrá v tlmených farbách alebo si zvoľte niektorý z našich kožených krytov v originálnych hnedých a čiernych farbách. Potrebujete naozaj odolný obal, ktorý si poradí aj tvrdými nárazmi na zem? Ideálne sa pre vás bude hodiť karbónové puzdro s originálnou textúrou a schopnosťou absorbovať energiu nárazu tak, aby sa s telefónom nikdy nič nestalo. Používajú váš mobil často aj vaše detičky? Potom pokojne môžete vybrať obal s kreslenými postavičkami alebo v odvážnejších farbách, ktoré ich zaujmú.

Originálny a kryt na Huawei Nova 9 SE s vlastnými motívmi

Prečo by ste svoje obľúbené fotografie mali nosiť iba na prednej strane telefónu ako pozadie na displeji? Vytvorte si nástenku aj zo svojho vlastného krytu a vyrobte si ho za použitia svojich obľúbených snímok celkom sami. V našom online kreatívnom editore je to veľmi jednoduché. Stačí, pokiaľ nahráte svoju fotografiu do galérie a na obale si ju virtuálne budete posúvať tak, aby sedela na zadný kryt s ohľadom na výrezy na fotoaparát alebo iné drobné prvky. Použiť pritom môžete fotografiu svojej drahej polovičky, milovaných detí alebo domáceho miláčika. Môže ísť tie o momentku s priateľmi, snímku z dovolenky alebo vašu fotku z profesionálneho fotenia. Nemusíte sa držať ani jednej fotky. Použiť sa dá hneď niekoľko variant, a navyše si z krytu môžete spraviť aj malú motivačnú nástenku, ktorú budete využívať každý deň pre vizualizáciu svojich snov.

Huawei Nova 9 SE pre fotografov

Krásny dizajn, ktorý vás zaujme na prvý pohľad aj perfektná výbava pre moderných používateľov. To všetko vám prináša telefón Huawei Nova 9 SE. Veľmi obľúbeným prvkom je jeho fotoaparát s nadštandardným rozlíšením hlavnej šošovky až 108 MPx a procesor Snapdragon 680 pre plynulé hranie hier či sledovanie online videí. Sledovať ich budete na 6,78-palcovom FullView zobrazovacom paneli s Full HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 90 Hz. A ak by vám to nestačilo, k dokonalosti si ešte pridajte superrýchle 66W nabíjanie pre nabitie telefónu na celý už za pár minút.