+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Nova 9

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obaly na Huawei Nova 9 pre bezpečnosť aj pre radosť

Kryty na telefóny Huawei Nova 9 sú veľmi dobre známym doplnkom, ktorý netreba väčšine používateľov predstavovať. Čo však za reč stojí, sú ich početné výhody. Váš telefón totiž kvalitný obal ochráni nielen pred poškriabaním ostrými predmetmi napríklad v kabelke alebo v prístrojovej doske auta, ale taktiež pred vlhkosťou, nečistotami alebo prachom. Ako sa stará o vonkajší kryt zariadenia, chráni taktiež jeho krehké vnútorné komponenty. Tie sa totiž veľmi ľahko poškodzujú práve v dôsledku nárazov. Pri ochrane a tlmení týchto otrasov komponenty vydržia dlhšie a môžu fungovať presne tak, ako majú.   

Užívajte si výhody kvalitných obalov na mobil

Puzdrá z e-shopu etuo sú kvalitné výrobky vyrobené z flexibilných a odolných TPU materiálov, jemného silikónu, pevných tvrdených plastov alebo ekokože. Spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné nároky a udržia váš telefón v nekompromisnom bezpečí. Sú navrhnuté tak, aby sa na telefón jednoducho nasadzovali aj skladali bez akéhokoľvek poškodenia alebo stôp na telefóne. Zároveň však ich nasadzovanie a skladanie nie je vôbec potrebné. Svoj obal môžete mať na mobile celé mesiace a roky bez prestávky. Nijako totiž neobmedzuje jeho funkcie, či už ide o nabíjanie, počúvanie hudby, odomykanie telefónu pomocou odtlačkov prstov alebo ovládanie bočnými tlačidlami. Precízne výrezy sú pripravené na dokonalé fungovanie bez starostí. Ďalšou veľkou výhodou je aj dlhotrvácna potlač na vrchnej časti obalov. Aplikujeme ju špeciálnou bodovou metódou, ktorá je odolná voči oteru, zmenám farieb v čase aj vyblednutiu, takže vám obrázky a motívy na krytoch vydržia v skvelom stave po dlhý čas. Silikónové aj plastikové obaly sú všeobecne veľmi ľahkou záležitosťou zbytočne nezaťažujúcou vaše vrecká alebo kabelky. Sú veľmi príjemné na dotyk a poskytujú omnoho bezpečnejší úchyt telefónu. Ich povrch je navyše potiahnutý oleofóbnou vrstvou, ktorá okrem vlhkosti ochraňuje aj od mastných odtlačkov prstov. So “zapackaným” telefónom sa tak môžete navždy rozlúčiť.   

Kryt na Huawei Nova 9 ako príležitosť na zmenu a 

Kto kedy povedal, že kryt nemusí okrem dokonalých ochranných vlastností aj dobre vyzerať? Neuspokojte sa s týmto kompromisom a zamierte svoj hľadáčik na obaly s úžasným dizajnom, ktoré sa stanú vašim módnym statusom a doplnkom každého outfitu. Ku športovému oblečeniu si môžete vziať transparentný kryt, ktorý v ruksaku alebo vrecku nebudete ani cítiť, na večeru s kamarátkou svoj mobil oblečte do trendy puzdra s vtipným nápisom a na firemnú párty vyrazte v trblietavom obale pútajúcom na váš mobil pozornosť. Nemusíte sa pritom rozhodnúť len pre jeden konkrétny kryt na Huawei Nova 9. Čo keby ste vlastnili hneď niekoľko modelov a pravidelne ich vymieňali na základe svojej aktuálnej nálady, dňa v roku alebo sviatkov či narodenín? U nás si môžete vybrať z viac ako 300 modelov presne taký, ktorý sa hodí k atmosfére alebo kapitole vášho života. Môžete si pravidelne obmieňať obaly na Huawei Nova 9 s vianočným stromčekom, farebnými veľkonočnými vajíčkami, rozkvitnutými lúčnymi kvetinami, šťavnatým exotickým ovocím alebo halloweenskymi vzormi. Na narodeniny si môžete dopriať puzdro s vašim znamením zverokruhu a na meniny model s prvým písmenom vášho mena. Možností je mnoho a je len na vás, ako sa rozhodnete. Nezabudnite pritom ani na príležitosť vytvoriť si kryt s vlastným motívom. Môžete na neho použiť vlastnú fotografiu, logo alebo obrázok podľa toho, čo sa vám najviac páči. 

Huawei Nova 9 sa stane vašim verným spoločníkom

Ak ste si vybrali telefón Huawei Nova 9, urobili ste zaiste správne rozhodnutie. Vďaka výkonnému procesoru Snapgragon 778 v kombinácii s 8 GB RAM si s ním môžete bez prerušení vychutnávať online hry aj náročnejšie programy. Výrobcovia pri tomto modeli stavili na matný dizajn zadnej strany telefónu, čo vám prinesie pocit z moderného spracovania. Telefón však neponúka nijaké ochranné certifikácie, takže urobíte najlepšie, pokiaľ ho budete strážiť “ako oko v hlave”. A ako inak, než kvalitnými ochrannými doplnkami v podobe krytov a ochranných skiel na displej.