CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei Nova 3I

Obaly pre Huawei Nova 3I


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Nova 3, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1095
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nájdite svojmu smartfónu Huawei Nova 3i spoľahlivý obal

Smartfóny z radu Huawei Nova potešia najmä nežnejšie pohlavie. Ak máte doma Huawei Nova 3i, presne viete, o čom je reč. Pútavo riešený displej s výrezom na prednú duálnu kameru, čisté línie a pestré farby však určite zaujmú každého, či už ide o pána alebo dámu, ktorá si potrpí na kvalitné smartfóny. Telefón odborníci zaraďujú do strednej cenovej triedy, aj preto by ste sa mali zamyslieť nad jeho kvalitnou ochranou. Čo tak staviť na kvalitné odolné kryty? Kým niektorí zákaznící internetového obchodu Etuo.sk nedajú dopustiť na klasické silikónové obaly na mobilné telefóny a pestrosť ich motívov, iní si opakovane vyberajú praktické knižkové puzdrá s otvárateľným krídlom. Či už zvolíte plastický, flipový alebo iný kryt, zakaždým urobíte správnu vec. Puzdrá na mobil ochránia vaše cenné zariadenie pred väčšinou nástrah bežného dňa.

Nova 3i - Toto sú dôvody, prečo telefónu dopriať ochranu

Jednoznačne mu predĺžite životnosť! Obaly na mobil Huawei Nova 3i perfektne zodpovedajú jeho rozmerom. Všetky výrezy pre funkčné aj ovládacie prvky sú presne tam, kde majú byť. Ak si chcete byť istí, že sa vášmu smartfónu nič nestane ani po páde na zem, odporúčame vám znásobiť jeho ochranu fóliou alebo tvrdeným sklom. Tieto doplnkové ochranné prostriedky pomôžu zabezpečiť váš Huawei Nova 3i pred odreninami, škrabancami i špinou. Vyberte si u nás elegantný kryt alebo extravagantný obal podľa svojho gusta. Alebo čo tak navštíviť našu kreatívnu dielňu a navrhnúť si obal podľa seba? Je to veľmi jednoduché a za pár minút to zvládne každý. Vlastné originálne obaly tlačíme rovnakou technikou ako naše ostatné výrobky, za ich kvalitu a stálosť potlačí môžeme ručiť.

Huawei Nova 3i: Perla strednej triedy

Rýchly výkon tohto telefónu poteší majiteľov podobne ako veľký displej, výdrž či fotoaparát. Konkurencia je v strednej triede momentálne naozaj obrovská, Huawei nova 3i sa v nej však určite nestratí - a nie len kvôli svojmu „nóbl“ dizajnu.