CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre HUAWEI MediaPad T5 10

Filtre Collapse
Model zariadenia 1092
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na MediaPad T5 10

Tu nájdete odolné puzdrá, kryty a obaly na mobilný telefón Huawei MediaPad T5 10. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme púzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Huawei MediaPad T5 10

Displej je najzraniteľnejšie miesto nielen telefónov Huawei, a takáto výmena displeja nie je príliš lacná záležitosť, ako väčšina majiteľov telefónov už vie. Pre ochranu displeja sa najčastejšie využíva tvrdené sklo, fólie alebo práve puzdra. Pokiaľ chcete mať naozaj telefón v bezpečí, tak kombinácia puzdra a tvrdeného skla je to najlepšie, čo môžete pre svoj telefón urobiť. Najčastejšie sú zastúpené zadné kryty či bočné kryty čiže obvodovej rámčeky.

Huawei MediaPad T5 10 - informácie o telefóne

Huawei MediaPad T5 10.1 je desaťpalcový multimediálny tablet s vysokým výkonom a hlasnými reproduktory Harman/Kardon. Konštrukcia modelu je vyrobená z tvrdého materiálu, zaručujúceho eleganciu. Vďaka svojim praktickým rozmerom a váhe iba 460 g dokonale padne do ruky. Práca sa tak stáva pohodlnejšie. Model T5 10.1 je vybavený technológiou Wi-Fi (a/b/g/n/ac) 2.4 GHz a 5 GHz pre rýchle surfovanie na internete a rýchle sťahovanie. Huawei MediaPad T5 10.1 je tu pre vás vo dne aj v noci. Režim tlmeného jasu a ochrany zraku znižuje nároky kladené na vaše oči a pomáha vám udržiavať prirodzený spánkový režim. Chytré aplikácie a kontrola obsahu vám umožní zdieľať prístroj s rodinou a súčasne mať nad všetkým plnú kontrolu. V tablete sa skrýva osemjadrový procesor Kirin 659 s frekvenciou 4x 2.36 GHz a 4x 1.7 GHz, ktorý zaručuje plynulý chod operačného systému. Procesoru sekunduje výkonný grafický akcelerátor ARM Mali-T830 MP2 a operačná pamäť 2 GB RAM, nemusíte sa báť náročnejších operácií alebo naplno využiť rozsiahly multitasking.