+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI MediaPad T3 10

Obaly pre Huawei MediaPad T3 10


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na Huawei MediaPad T3 10

Čínska značka Huawei nevyrába len chytré telefóny, vyniká aj na poli tabletov. Tablet Huawei MediaPad T3 10 patrí medzi ekonomicky dostupnejší, no jeho dizajn to na sebe nedá nijak poznať aj vďaka luxusnému kovovému prevedeniu. Aj preto by ste mali pri tomto kúsku staviť na kvalitnú ochranu, vďaka ktorej sa rýchlo nezničí. Svoj Huawei MediaPad T3 10 by ste rozhodne mali vybaviť vhodným puzdrom alebo krytom. Obaly na tablety, podobne ako obaly na mobily, ponúkame v mnohých prevedeniach. Silikónové kúsky sú stávkou na istotu, ochránia tablet v prípade nešťastnej náhody, ale tiež sú skvelým riešením proti poškriabaniu, oderom alebo špine. Pozrite si našu ponuku obalov na tablet Huawei MediaPad T3 10, nájdete medzi nimi aj odolné kúsky, elegantné puzdrá ale aj univerzálne typy. Plastický kryt je stávkou na istotu, ktorá nijak nenaruší celkový dojem, no splní účel na sto percent.

Výber motívov pre obaly na Huawei MediaPad T3 10

Kryty v našej ponuke sú vybavené všetkými otvormi na každý funkčný aj ovládací prvok. Svoj tablet budete vďaka tomu môcť používať tak, ako ste zvyknutí bez toho, aby ste obal z tabletu skladali. V prípade Huawei MediaPad T3 10 sú mimoriadne vhodné knižkové puzdrá. Vnútorný fixný kryt z kvalitného plastu dopĺňa vrchný obal s praktickou funkciou navyše. Týmito obalmi trafíte dve muchy jednou ranou. Knižkové puzdrá tablet nielen chránia, tiež ich môžete využiť ako stojan. Váš Huawei sa vďaka nim dokáže zmeniť v malú šikovnú obrazovku, čo oceníte nielen doma, ale najmä na cestách.

Huawei MediaPad T3 10 - informácie

Zariadenie disponuje prehľadným 9,6 palcovým displejom, s rozlíšením 1280 x 800 pixelov a už na prvý pohľad je zrejmé, že výrobcovia si na ňom dali záležať. Je ideálny na sledovanie videí či filmov, prezeranie fotografií alebo hranie hier. Jedným z najväčších plusov tohto tabletu je jeho výdrž. Batéria sa môže pochváliť kapacitou 4800 mAh, čo vám zaručí plynulý chod tabletu bez potreby nabíjania až dva dni. A to aj v prípade, že ho počas dňa takmer vôbec nepustíte z ruky!