+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre tablet Huawei MediaPad M6 8.4

Obaly pre Huawei MediaPad M6 8.4


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Huawei MediaPad M6 10.8, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Krásne knižkové obaly na tablet Huawei MediaPad M6 8.4

Váš tablet si zaslúži prvotriednu starostlivosť, ktorú vám neskôr vráti dlhou životnosťou a zachovaním svojej hodnoty. Ochráňte ho preto tým najjednoduchším a najlacnejším spôsobom – kvalitným knižkovým puzdrom. Ak máte chuť na jednoduchší dizajn, zvoľte si jednofarebné puzdro zo série Wallet Book, ktoré sa bude hodiť nielen na voľný čas, ale skvele doplní aj vašu pracovnú výbavu v prípade, že si tablet so sebou beriete na stretnutia, kde musíte pôsobiť profesionálne. Na druhú stranu, ak milujete farby a krásne vzory vám vedia vykúzliť lepší deň, zamerajte sa na kolekciu Wallet Book Fantastic, kde si vyberiete z desiatok vzorov. Ponúkame vám zvieracie alebo geometrické motívy, zobrazenia kvetov či vašich obľúbených prázdninových destinácií. Výber je len a len na vás.

Kvalita pri puzdre rozhoduje

Aby ste svoj obal na tablet mohli naozaj plnohodnotne využiť, musíte o ňom však v prvom rade vedieť, že je naozaj kvalitný. Naše kryty z etuo.sk sú tvorené dvomi vrstvami – prvá priesvitná vrstva z TPU materiálu pevne zachytí váš tablet, 100% sa mu prispôsobí a nenechá ho len tak vypadnúť. Druhá zatváracia vrstva je zvnútra veľmi jemná a vďaka jej magnetickému uzatváraniu sa ani pri páde len tak ľahko neotvorí. Naviac ju môžete používať aj ako praktický stojan na tablet pri sledovaní filmov, videí alebo jednoducho pri práci. Získate tak 100 % vonkajšiu aj vnútornú ochranu svojho zariadenia.

Tablet Huawei MediaPad M6 8.4 pre celú rodinu

Krásny 8,4-palcový displej tabletu Huawei MediaPad M6 8.4 preberie k životu vaše fotografie, videá aj hry. Vďaka vysokému výkonu pomocou HiSilicon Kirin 980 octa-core procesoru môžete vykonávať všetky svoje obľúbené činnosti bez obmedzení a zažívať plynulý multitasking každý deň. Tablet tiež vytvára kvalitné fotografie pomocou 13 MP zadnému a 8 MP prednému fotoaparátu kedykoľvek sa vám to najviac hodí. Jeho výhodou je aj moderný, jemný a prepracovaný dizajn v niekoľkých farebných variantoch.