+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre tablet MediaPad M6 10.8

Obaly pre Huawei MediaPad M6 10.8


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Huawei MediaPad M6 8.4, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Nechajte svoj Huawei MediaPad M6 10.8 zažiariť

Ak ste si zakúpili tablet Huawei MediaPad M6 10.8 a ste si vedomí toho, že ho bude používať celá vaša rodina, iste vás už napadlo, ako by ste ho mohli čo najúčinnejšie ochrániť od poškodenia, pádov, škrabancov či nebodaj pádom do záchoda – áno, rodičia vedia, že aj to sa často stáva! Pokiaľ hľadáte bezpečný a zároveň estetický spôsob, zvoľte odolné knižkové obaly na tablety od etuo.sk. Stačí si len vybrať, či preferujete farebné puzdrá s motívmi so zaujímavými a modernými motívmi, alebo stavíte na jednofarebnú klasiku, ktorá sa bude hodiť aj do domácnosti ale aj na pracovné stretnutia s klientmi. Ste rozhodnutí? Výborne!

Kvalitná ochrana pred pádmi a poškodením

Pri výbere obalu na tablet rozhodne nielen vzhľad, ale aj kvalita. Naše knižkové obaly sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré k tabletu len tak ľahko neprepustia nečistoty, prach, vlhkosť ale ani mechanické poškodenia. Obaly sú tvorené dvomi vrstvami – prvá priesvitná vrstva z TPU materiálu pevne zachytí váš tablet, 100% sa mu prispôsobí a nenechá ho len tak vypadnúť. Druhá zatváracia vrstva je zvnútra veľmi jemná a vďaka jej magnetickému uzatváraniu sa ani pri páde len tak ľahko neotvorí. Naviac ju môžete používať aj ako praktický stojan na tablet pri sledovaní filmov, videí alebo jednoducho pri práci.

Tablet Huawei MediaPad M6 10.8 ako stvorený na prácu aj zábavu

Hľadáte spojenca pre domácu pohodu ale zároveň profesionála v pracovnej oblasti? Spoľahnite sa na Huawei MediaPad M6 10.8. Vďaka jeho 10,8-palcovému 2K displeju budete môcť sledovať ešte viac detailov v ešte lepšom rozlíšení a kontraste. Pokaiľ radi sledujete videá, nechajte sa uniesť systémom Harman Kardon, ktorý vám sprostredkuje vyvážený a širokospektrálny audio zážitok. Ak naviac potrebujete s tabletom Huawei MediaPad M6 10.8 pracovať ako s počítačom, jednoducho ho prepnite na PC Mode a spárujte s perom M-Pen a Smart Magnetic klávesnicou.