Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei MediaPad M5 8.4

Obaly pre Huawei MediaPad M5 8.4


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Huawei MediaPad M5 10, sú úplne iné modely.

No search results

Veľký výber obalov na Huawei MediaPad M5 8.4

Ak hľadáte lacné odolné puzdro pre svoj mobilný telefón Huawei MediaPad M5 8.4, ste na správnej adrese. Všetky typy obalov a krytov na tento mobilný telefón nájdete v našej bohatej ponuke - silikónové, drevené, knižkové i plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol.

Výber motívov pre obaly na Huawei MediaPad M5 8.4

Puzdra na mobil Huawei MediaPad M5 8.4 chráni váš smartphone a tiež vaše peniaze. Ak vám spadol telefón na zem pred desiatimi rokmi, mal mnohokrát len pár odrenín. Na moderných smartfónoch s hliníkovým telom, lesklých plastoch, zariadeniach mnohokrát drahších a náchylnejších je to už problém. Nielen, že nechceme mať poškriabaný telefón, ale tiež, keď už k pádu dôjde, pavúk na skle je snáď o to horšie. Dôležité sú preto nielen puzdra na mobil, ale aj kryty a ochranné fólie alebo sklíčka všeobecne.

Huawei MediaPad M5 8.4 - informácie

Huawei MediaPad M5 prichádza s úžasným 8,4" displejom s pomerom 16:10 a rozlíšením WQXGA (2560 x 1600). Huawei MediaPad M5 má dostatočný výkon pre náročných užívateľov vďaka osemjadrovému procesoru Kirin 960 a 4 GB RAM. Interná pamäť telefónu je 32 GB veľká a možno ju rozšíriť pomocou microSD karty s kapacitou až 256 GB. S 13MPx fotoaparátom môžete robiť snímky alebo krátke videá na Snapchat, Instagram alebo Facebook (Ak si nainštalujete tieto aplikácie, môže dôjsť k spomaleniu telefónu). Tablet je veľmi jednoduchý na ovládanie vďaka šikovnému systému Android 8 Oreo. Huawei MediaPad M5 má výdrž batérie s kapacitou 5100 mAh. Úplne dostačujúce zážitok z premietaného obsahu zaistí WQXGA IPS displej s uhlopriečkou 8,4 palca, ktorý disponuje sýtosťou a vysokým kontrastom zobrazovaných farieb. Technológia IPS zároveň zaistí lepšiu čitateľnosť na ostrom slnku. Pri prehrávaní filmov používa technológie Huawei ClariVu™ inteligentné algoritmy pre úpravu nejasných snímok alebo poklesov kontrastného pomeru, aby bolo dosiahnuté lepšieho zážitku zo sledovania.