+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre Huawei MatePad T8

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obal na tablet Huawei MatePad T8 z etuo.sk

Tablety putujú v domácnosti z rúk do rúk, prenášame ich do práce, na cesty, dovolenky, do školy ale aj do knižnice či nákupného centra. Jednoducho všade tam, kde nás čaká potenciálne nebezpečenstvo ich pádu alebo ohrozenia. Práve preto je potreba myslieť na ochranu ešte skôr, ako dôjde k poškodeniu – napríklad pomocou kvalitného ochranného príslušenstva. Obaly na tablety z etuo.sk sú odskúšané stovkami spokojných zákazníkov a spokojnosťou tých najlepších výrobcov príslušenstva. Sú totiž kvalitné, trvanlivé a hlavne odolné voči akýmkoľvek škrabancom, vrypom či inému mechanickému poškodeniu. Vyberte si materiál, ktorý vám naviac sedí, obľúbený motív a váš Huawei MatePad T8 bude v bezpečí 24/7.

Výber z desiatok skvelých motívov a farieb

Veľmi obľúbeným variantom našich zákazníkov sú knižkové puzdrá na tablety, ktoré perfektne sadnú a vďaka výklopnému krídlu ochraňujú aj displej zariadenia. Výklopné krídlo sa uzatvára pomocou spoľahlivého magnetu – ten sa neotvorí ani pri páde z vyššej výšky. Môžete ho však použiť aj ako praktický stojan pri sledovaní filmov, seriálov alebo videí tak, aby ste tablet nemuseli hodiny držať v rukách. Je už potom len na vás, aký motív a farebnosť si zvolíte. Máte radi skôr prírodné motívy alebo jednofarebné prevedenia? Geometrické vzory či skôr koženkové materiály? A ak sa neviete rozhodnúť, doprajte si ich hneď niekoľko.

Univerzálny tablet Huawei MatePad T8

Tablet, ktorý je perfektný pre sledovanie obľúbených filmov alebo čítanie elektronických kníh na cestách. To je Huawei MatePad T8. Jeho kovové telo a zaoblené hrany mu dodávajú elegantný dizajn a ľahkú váhu, takže ho jednoducho vezmete so sebou aj do kabelky, cestovnej tašky či jednoducho len tak do ruky. Jeho batéria s kapacitou 5 100 mAh pokojne vydrží aj 12 hodín surfovania po internete a naviac s ním získate aj špeciálny modul na čítanie elektronických kníh eBook mode.