+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI MatePad T10s

Obaly pre Huawei MatePad T10s


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Huawei MatePad T10, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ako bude vyzerať váš kryt na tablet Huawei MatePad T 10s

Ak ste sa ocitli na našich stránkach, pravdepodobne premýšĺate nad tým, ako by mal vyzerať váš obal na tablet Huawei MatePad T 10s. To je veľmi rozumné zmýšľanie. Spoľahlivý kryt je totiž jedinou zárukou bezpečia tabletu pri nečakaných pádoch na zem alebo pohadzovania z tašky do tašky. A nevynechávame ani nezbedné hry detí, pri ktorých tablet často utrpí ozajstné zranenia. Vyberte si preto z tých najkvalitnejších obalov. Ponúkame vám knižkové kryty na tablet, čo vám zaistia maximálne bezpečie.

Kryt a peňaženka v jednom? Žiadny problém!

Vždy si môžete objednať bežný knižkový kryt, ktorý poskytne vášmu tabletu Huawei MatePad T 10s maximálne bezpečie. Vďaka výklopnému krídlu chráni aj prednú časť vášho tabletu, a tak nedochádza k jeho poškriabaniu či odieraniu. Ak však chcete niečo extra, siahnite po obale typu Wallet Book. Toto puzdro totiž v sebe ukrýva aj malé výrezy, ktoré vám môžu poslúžiť aj ako odkladací priestor pre kreditnú kartu, vodičský preukaz alebo iné drobnosti, ktoré jednoducho potrebujete neustále nosiť so sebou. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, na výber u nás máte z viac ako 200 motívov podľa vášho vkusu. Rozhodnite sa pre jednofarebný alebo obrázkový kryt tak, aby ste s ním boli 100 % spokojní.

Skvelý Huawei MatePad T 10s

Užívajte si krásny tablet prispôsobený všetkým vašim potrebám! Ako prvý vás na ňom určite zaujme jeho dokonalý 10,1-palcový Full HD displej s rozlíšením 1920 x 1200, ktorý vás okamžite vtiahne do deja nech už sledujete čokoľvek. V kombinácii s technológiou ClariVu na ňom môžete všetko sledovať v jasnejších a živších farbách ako kedykoľvek predtým. Systém duálnych reproduktorov vám k tomu doručí symetrický zvuk z oboch strán a pozeranie videí či hranie hier sa stane naozajstným zážitkom. S operačným systémom EMUI 10.1 budete navyše tablet Huawei MatePad T 10s ovládať s maximálnou ľahkosťou a plynulosťou.