CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei MatePad Paper

Filtre Collapse
Model zariadenia 1095
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na tablet ako základ bezpečia

Doprajte svojmu novému tabletu ochranu pred pádmi, poškodeniami, otrasmi aj nárazmi. Zaslúži si totiž dlhú životnosť a vonkajší obal nepoškodený vrypmi, škrabancami alebo nevzhľadnými odtlačkami prstov. S krytmi od etuo.sk je vaše zariadenie v bezpečí a chránené pred nešťastnými náhodami či už ste na cestách, pracujete alebo sa len zabávate v pohodlí domova.

Knižkové puzdro na Huawei MatePad Paper je preň ako stvorené

Doslova. Všetky knižkové puzdrá z etuo.sk na tento typ tabletu totiž presne zapasujú a doplnia ho na 100 %. Rešpektujú nielen jeho vonkajšie rozmery, ale aj všetky výrezy pre externé komponenty, ako nabíjací port či jack na slúchadlá, ale taktiež na fotoaparát a bočné tlačidlá. Tablet Huawei MatePad Paper tak nemusíte z obalu vyberať ani pri nabíjaní, videohovoroch či pri sledovaní filmov a seriálov. Práve naopak. Knižkové puzdro slúži ako veľmi praktický stojan, s ktorým už nemusíte svoj tablet držať hodiny v rukách, ale jednoducho si ho postaviť pred seba a uľahčiť tak celej krčnej chrbtici aj rukám. Ak sa predsa len rozhodnete vybrať svoje zariadenie z obalu napríklad pre dôkladné vyčistenie, potrvá vám to len niekoľko sekúnd. Na čistenie môžete použiť dezinfekčné obrúsky alebo navlhčenú handričku v závislosti na tom, z akého materiálu je váš konkrétny obal vyrobený. Ďalším veľkým benefitom pri používaní je to, že vďaka magnetickému uzatváraniu sa vám knižkové puzdro neotvorí ani pri najtvrdších nárazoch, takže s ním získate istotu bezpečia tabletu zo všetkých strán. Vyberte si ten najvhodnejší dizajn pre svoje puzdro a užívajte si jeho dokonalé vlastnosti aj štýl každý deň.

Dizajn puzdra na tablet je to, na čom záleží

Samozrejme, váš kryt na tablet by mal byť bezpečný, odolný a kvalitný. Ale je rovnako dôležité, aby skvele vyzeral. Veď práve vy sa naň budete pozerať každý deň, a to omnoho viackrát, než len raz. Práve preto by mal mať presne taký ráz a charakter, ako vy. Mal by obsahovať vaše obľúbené farby, vzory a zastávať ten istý vkus. Pokiaľ milujete prírodu, zvoľte si obal, ktorý to povie za vás. Napríklad pomocou motívu rozkvitnutých poľných kvetov alebo detailov nádherných listov v prirodzených farbách. Na výber máme tiež z mnohých realistických kresieb drevín či iných prírodných motívov. Ak naopak kvôli svojej práci alebo školským povinnostiam musí aj váš tablet pôsobiť elegantne, stavte na jednofarebné obaly na Huawei MatePad Paper, ktoré o vás prezradia, že ste spoľahlivý človek s dobrým vkusom. Že naopak chcete, aby váš kryt napovedal niečo o vašej tajomnej povahe? Potom si vyberte jeden z abstraktných akvarelových motívov doplnených o zlatisté trblietavé prvky. Iste si ich obľúbite v rôznych farbách a prevedeniach. Že si z našich predpripravených obalov neviete vybrať „to svoje“? Netrápte sa, práve pre vás sme si pripravili možnosť vytvoriť si kryt na Huawei MatePad Paper s vlastným motívom. Na kryt si tak môžete dať fotografiu seba a svojho milovaného, svojich detí, priateľov alebo domáceho miláčika. Veľmi trendy sú napríklad svadobné alebo tehotenské fotky, momentky z dovolenky z priateľmi alebo kúzelné miesta, ktoré ste navštívili. Vašej fantázii sa tu medze nekladú, takže tvorte a realizujte sa. V našom online kreatívnom editore nie je nič jednoduchšie.

Zažite niečo nové s Huawei MatePad Paper

Hľadáte tablet, s ktorým si užijete efektívne zapisovanie poznámok, pokročilý multitasking, skvelú spoluprácu s ďalšími zariadeniami alebo neuveriteľne jednoduché kreslenie a črtanie? Potom stavte na unikátny Huawei MatePad Paper. Okrem toho, že vám ponúkne 10,3 palcovú obrazovku Eye Comfort HUAWEI FullView Display sa s ním dajú veľmi pohodlne čítať elektronické knihy bez zbytočného namáhania očí a taktiež veľmi jednoducho pracovať s poznámkovým blokom. Jeho veľkou devízou je inteligentné pero HUAWEI M-Pencil 2. generácie, s ktorým môžete písať a kresliť takmer tak presne, ako s klasickým perom alebo ceruzkou.