+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre Huawei MatePad 10,4

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Knižkový kryt na tablet Huawei MatePad 10.4 je skvelým riešením

Každý tablet by mal mať svoj obal. O tom niet najmenších pochýb. Ak si preto zakúpite štýlový Huawei MatePad 10.4, mali by ste čo najskôr myslieť aj na kryt, ktorý by ho hneď od začiatku čo najúčinnejšie ochránil. Ideálnym riešením sa tak stane knižkové puzdro s magnetickým uzáverom a spoľahlivou dvojvrstvovou ochranou. Uzáver na princípe magnetu sa len tak ľahko neotvorí, takže aj keď vám alebo napríklad vašim deťom tablet vypadne z rúk, nemusí sa nič stať. Jednoducho ostane bezpečne zavretý v obale. Naše kryty na Huawei MatePad 10.4 sú vyrobené z kvalitného transparentného TPU materiálu, ktorý tvorí vnútornú vrstvu a zo syntetickej kože tvoriacej vonkajšiu vrstvu. V jej vnútri nájdete aj veľmi jemnú šedú vrstvu priliehajúcu k displeju tak, aby ho nepoškodzovala a dopriala mu absolútne bezpečie. Knižkové kryty môžete použiť nielen ako pôsobivú ochranu, ale aj ako stojan pri sledovaní filmov či videí či ako puzdro na odloženie platobnej karty či iných drobností.

Obaly na Huawei MatePad 10.4 na stovky spôsobov

V našom elektronickom obchode si môžete vybrať z viac ako stovky obalov a motívov na tablet Huawei MatePad 10.4 presne podľa svojho vkusu. Milujete výrazné farby a pôsobivé vzory? Potom určite stavte na kryt z kolekcie Wallet book Fantastic. Ak ste skôr klasik a preferujete elegantnejšie jednofarebné modely, siahnite po krytoch Wallet book.

Dokonalý tablet Huawei MatePad 10.4

Tenký, moderný a štýlový. Presne taký je nový Huawei MatePad 10.4. Vďaka svojmu matnému povrchu pôsobí tento tablet nielen veľmi elegantne, ale naviac padne aj skvele do ruky. Jeho 10,4-palcový Fullview displej nádherne zobrazuje plnosť farieb aj grafiky, a tak vám dovolí prejaviť svoju kreativitu naozaj naplno. Naviac so skvelými prednými reproduktormi sa budete pri sledovaní videí alebo počúvaní hudby cítiť akoby ste práve sedeli v kine alebo na koncerte svojej obľúbenej kapely.