+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Mate 40 Pro 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Case - zlatý

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - les>

Obal na mobil Graver Case - meď - les

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova>

Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň>

Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň

19,90 €
/ skladom

Obaly na Huawei Mate 40 Pro 5G podľa vášho vkusu

Máte svoj štýl a chcete ho ukázať svetu? Nie je nič jednoduchšie, ako vyjadriť to štýlovým krytom na telefón. V elektronickom obchode etuo.sk vám ponúkame viac ako 300 možností, ako na to. Zvoliť si napríklad môžete originálny silikónový kryt, ktorý ochráni zadnú aj bočné strany vášho telefónu Huawei Mate 40 Pro 5G a navyše sa vďaka jeho vyvýšenej prednej hrane nemusíte báť ani o svoj displej. 

Originálne kryty pre váš telefón v rôznych štýloch

Ak si však prajete odolnejšiu ochranu, zvoľte si gumený kryt štýlu Bumper. Je totiž navrhnutý tak, aby dokázal absorbovať energiu nárazov, a tak odolá aj pádu na tvrdší povrch bez akéhokoľvek poškodenia telefónu. Naopak naše trblietavé puzdrá sa budú skvele hodiť pre tých, ktorí majú radi výrazný štýl hovoriaci sám za seba. Vyberte si jednofarebný alebo siahnite po trendy ombré efekte. No a ak ste skôr klasikom, siahnite po knižkových obaloch. Tie totiž ochránia váš smartfón takmer pred 100 % všetkých poškodení. Na svedomí to má výklopné krídlo, ktoré sa uzatvára na magnetický uzáver. Nikdy sa vám tak nečakane neotvorí a vy môžete mať istotu bezpečia nielen telefónu, ale aj svojho displeja.  

Užívajte si s telefónom Huawei Mate 40 Pro 5G

Ikonický a inovatívny. Taký je telefón Huawei Mate 40 Pro 5G. Jeho najväčším plusom je Space Ring systém fotoaparátu, ktorý nielen skvele vyzerá ale má aj skvelé funkcie. Napríklad rozlíšenie hlavného objektívu 50 MPx, úžasný jas, RYYB farebný filter a mnoho ďalších. Ďalším lákadlom tohto modelu je zahnutá 88-stupňová obrazovka Horizon Display s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, odolnosťou voči prachu aj vlhkosti, možnosťou ovládania pomocou gest aj zobrazením dokonalých farieb. Zamilujte si taktiež farebnosť tohto tenkého telefónu od okrovo žltej cez olivovo zelenú a elegantnú čiernu až po jasne bielu a modrastú.