+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Mate 10 Lite

Obaly pre Huawei Mate 10 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 Porsche Design, Huawei Mate 10 Pro, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - jelša>

Obal na mobil Wood Case - jelša

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď>

Obal na mobil Graver Case - meď

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - srdce>

Obal na mobil Graver Case - meď - srdce

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň>

Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň

19,90 €
/ skladom

Veľký výber obalov na mobil Huawei Mate 10 Lite

Ponúkame odolné kryty, obaly a púzdra pre mobilný telefón Huawei Mate 10 Lite. Ak potrebujete nové puzdro na telefón Huawei Mate 10 Lite, ste tu správne. Či už zvolíte puzdro silikónové, drevené, knižkové alebo plastické, vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Výber motívov pre obaly na Mate 10 Lite

Puzdra na mobilné telefóny nielen od Huawei chráni nielen displej mobilu, ale zároveň aj boky a zadnú časť telefónu, je to teda 100% ochrana pre váš mobil. Existuje niekoľko druhov puzdier. Puzdra sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a z rôznych materiálov, tým najčastejším je syntetická koža. Je to najbezpečnejšia ochrana vášho mobilu.

Huawei Mate 10 Lite - informácie o telefóne

Posledný model triedy Mate s označením Huawei Mate 10 Lite má najnovšie FullView displej po celej prednej strane telefónu s uhlopriečkou 5,9" a rozlíšením FullHD+. Ďalej ponúka duálny fotoaparát na prednej i zadnej strane telefónu, ôsmich-jadrový procesor so 4 GB pamäťou RAM, vysokokapacitnú batériu s veľkosťou 3340 mAh, funkciu Dual SIM a internú 64 GB pamäť s podporou microSD. S Huawei Mate 10 Lite bude každý váš záber vo výbornej kvalite, a to vďaka dvojici duálnych fotoaparátov so skvelým rozlíšením. Hlavný duálny fotoaparát využíva dva senzory s rozlíšením 16 Mpx a 2 Mpx. Ak si potrebujete prehliadnuť e-mailovú schránku, alebo sa dostať k vášmu účtu na sociálnej sieti rýchle pripojenie k sieti Wi-Fi a LTE vám to jednoducho umožní. Okrem toho, smartphone disponuje aj technológiu Bluetooth 4.2 pre rýchlejší prenos súborov medzi zariadeniami. S praktickou čítačkou odtlačkov prstov budete mať prístup k súborom len vy a nikto iný.