+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor View 20

Obaly pre Huawei Honor View 20


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Honor View 10, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Honor View 20

Patríte aj vy do stále početnejšej smartfón rodiny Huawei? Ak ste do nej práve „prikvitli“ s novým Huawei Honor View 20, zbystrite pozornosť. Premýšľali ste už nad tým, ako svoj Huawei čo najefektívnejšie ochrániť pred dôsledkami pádov, poškriabaním, odretím či odlupovaním farby? Najistejšie bude spoľahnúť sa na odolné obaly na telefóny. Tie dodajú každému používateľovi pocit istoty nech už si telefón hodia do vrecka hneď vedľa kľúčov alebo sa im ho podarí pustiť z rúk priamo na kamennú podlahu. S kvalitným ochranným príslušenstvom už následky podobných nehôd už ani vás nikdy neprekvapia.

Výber motívov pre obaly na Huawei Honor View 20

Pri výbere obalu na váš telefón Huawei Honor View 20 sa môžete pokojne usadiť a nechať sa trochu uniesť svojou fantáziou. Dopomôžu vám k tomu odolné plastikové kryty z kolekcie Fantastic Case. Ponúkajú vám na výber klasiku od geometrických tvarov až po kvetinové vzory, triezvosť v podobe jemných farieb po odvážne kúsky hrajúce všetkými farbami dúhy. So silikónovou Foto Case sériou si prídu na svoje všetci milovníci prenikavých záberov, ktoré vás budú sprevádzať na každom kroku. Nenúťte sa preto k výberu len jedného obalu a nespôsobujte si tak zbytočný stres. Prečo by ste obaly na telefón nemohli pravidelne meniť podľa aktuálnej nálady, pocitu či outfitov? Telefón tak ľahko nezmeníte, ale aj tak môže každý deň vyzerať inak, lepšie a štýlovejšie.

Honor View 20 - informácie o telefóne

Telefóny Huawei Honor View 20 sú so svojou cenou a výkonom rovnako dobré, ako množstvo telefónov vo vyšších cenových hladinách. Ide o vlajkovú loď spoločnosti Huawei so všetkými dôležitými prvkami vrátane skvelého 48-megapixelového fotoaparátu, obrovskej batérie a rozšíreného displeja. Výber tohto telefónu pochváli každý expert a preto nie je divu, že jeho vlastníci túžia po odolnej ochrane, ktorá udrží vzhľad aj funkcionalitu tohto prepracovaného zariadenia v čo najlepšej kondícii po čo najdlhší čas.