+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor 9X Pro

Obaly pre Huawei Honor 9X Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Honor 9X, Huawei Honor 9X Lite, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Profesionál s dokonalým obalom

Váš Huawei Honor 9X Pro je naozajstný profesionál. Preto si zaslúži, aby ste sa k nemu tak aj správali. Doprajte mu tú najlepšiu ochranu pomocou puzdier vyrobených tak, aby ste mali pocit bezpečia. A zároveň zachovali absolútne všetky funkcie, ktoré vám telefón ponúka – či už sa jedná o konektory na slúchadlá, nabíjanie alebo otvory pre fotoaparát, reproduktory či dotykový snímač.

Kvalita krytov je prvoradá

Kvalita puzdier na telefón je to, čo váš smartfón udrží v bezpečí. Všetky naše obaly vyrobené z prvotriedneho TPU materiálu sú veľmi odolné, flexibilné, ošetrené oleofóbnou povrchovou vrstvou proti zanechávaniu odtlačkov a  rozmermi presne sadnú na váš telefón Huawei. Silikónové kryty naviac vystupujú niekoľko milimetrov nad okraj displeja a tak aj keby vám telefón spadol z výšky, nedôjde k poškriabaniu či priamo rozbitiu jeho displeja. Z našej kolekcie si môžete vybrať presne ten obal, ktorý vám bude maximálne vyhovovať aj designovo. Pôjde o klasickú transparentnú kolekciu FLEXmat Case, spoľahlivý a odolný rad Soft Flex alebo si dovolíte trochu uletieť s obalmi kolekcie Wallet Book Fantastic? Nech už sa rozhodnete akokoľvek, neobmedzujte sa výberom a doprajte si pokojne aj viac modelov – napríklad jeden na každý deň v týždni alebo vždy na inú príležitosť.

Huawei Honor 9X Pro pre ľudí, ktorí potrebujú istotu a funkčnosť

Ak hľadáte telefón s naozaj pôsobivým designom, Huawei Honor 9X Pro vás pritiahnuť váš pohľad hneď na prvýkrát. Výrobca vám ho totiž ponúka v fantómovo modrej, žiarivo tyrkysovej, elegantnej čiernej aj klasickej modrej farbe. Užívatelia si ho obľúbili hlavne vďaka jeho dostupnej cene a fascinujúcim novým prvkom. 9X Pro je totiž vybavený čipsetom Kirin 810 a podporuje až 8 Gb RAM, takže je omnoho rýchlejší a silnejší, ako jeho predchodca 8X. S vyskakovacím selfie fotoaparátom, a zadným fotoaparátom s rozlíčením až 48 MPx jednoducho zaujme každého moderného používateľa.