+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor 9X

Obaly pre Huawei Honor 9X


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Honor 9X Lite, Huawei Honor 9X Pro, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Hľadáte kvalitný obal na Huawei Honor 9X?

Tak už viac hľadať, klikať a zháňať nemusíte! Na etuo.sk si môžete vybrať z viac ako troch stoviek možností presne to, čo vám najviac vyhovuje. Či už to bude silikónový obal s farebnou potlačou, knižkový obal s fotografiou vašej obľúbenej dovolenkovej destinácie, jemný kryt s potlačou mramoru a dreva alebo flipové puzdro decentne dopĺňajúce váš elegantný štýl. Výber je len na vás! U nás jednoducho nikdy nebudete mať núdzu o výber z mnohých možností.

Správny kryt – základ bezpečia

Ak ste si vybrali motív krytu, ktorý sa vám páči najviac, máte prvý krok za sebou. Je však dôležité overiť si aj jeho kvalitu. Všetky naše obaly sú vyrábané z tvrdených materiálov odolných voči pádom, odreninám, vrypom či preniknutiu vlhkosti k vášmu zariadeniu. Precízne navrhnuté otvory na fotoaparát, nabíjačku či dotykový senzor na váš Huawei Honor 9X presne zapasujú a dovolia vám tak používať každý deň aj noc, jednoducho 24/7. Každý náš silikónový obal naviac na bočných stranách takmer o milimeter presahuje cez okraj displeja, a tak si môžete byť istí, že obrazovka je chránená aj keď si telefón položíte na stôl či na akýkoľvek rovný povrch. Puzdrá sú príjemné na dotyk a veľmi jednoducho umývateľné pod tečúcou vodou alebo s použitím navlhčenej handričky.

Ponorte sa do sveta Huawei Honor 9X

Pokiaľ nechcete do svojho zariadenia investovať tisícky eur, ale stále si môcť užívať krásny dizajn a všetky moderné technológie, spoľahnite sa na Huawei Honor 9X. Hneď na prvý pohľad zaujme svojim veľkým 6,59-palcovým displejom s rozlíšením 2 340 x 1 080 a príjemným dizajnom. Prekvapí aj výkonná 4 000 mAh batéria, ktorá vám pri bežnou používaní bez problémov vydrží aj celý deň. Veľkou výhodou hlavne pre firemných zákazníkov je možnosť používania dvoch SIM kariet a taktiež silikónový kryt v krabičke zdarma.