+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor 9A

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber puzdier na Huawei Honor 9A

Hľadáte pre svoj smartfón Huawei Honor 9A dokonalý obal? Tak potom ste v e-shope etuo.sk správne! Vyberte si z viac ako 300 farieb, typov, materiálov a motívov presne ten, ktorý splní všetky vaše požiadavky. Naše obaly sú vyrábané z tvrdených materiálov odolných voči pádom, odreninám, vrypom či prenikaniu vlhkosti aj prachu. Precízne navrhnuté otvory na fotoaparát, nabíjačku či dotykový senzor na váš Huawei Honor 9A presne zapasujú a dovolia vám tak váš telefón s obalom používať každý deň aj noc. Získavate tak neobmedzenú 24-hodinovú ochranu presne podľa vašich predstáv. 

Zvoľte si kryt na Huawei Honor 9A podľa vášho vkusu 

Aj keď bezpečie je pri obaloch na Huawei Honor 9A veľmi dôležité, štýl krytu je alfou a omegou vašej budúcej spokojnosti. Pripomeňte si, že na svoj obal sa budete pozerať každý deň, a preto by sa vám mal zapáčiť už na prvý pohľad. Veľkej obľube sa v posledných rokoch tešia silikónové obaly tesne obopínajúce váš telefón a zaručujúce 100% bezpečie nech sa deje čokoľvek. Tieto obaly u nás nájdete v niekoľkých štýloch od farebných motívov cez transparentné kryty až po elegantné jednofarebné kusy. Vybrať si však môžete aj knižkové obaly, ktoré v prípade potreby môžete použiť aj ako originálny stojan pri sledovaní filmov či prezeraní fotografií. Veríme, že si vyberiete správne a svoj obal si jednoducho zamilujete.   

V hlavnej úlohe Huawei Honor 9A

Telefón Huawei Honor 9A vám prináša senzačnú batériu s kapacitou 5 000 mAh, ultra široký trojitý fotoaparát a 6,3-palcový HONOR FullView displej. Naozaj tomuto telefónu budete vedieť odolať? Moderné zariadenie v sebe ukrýva okrem iného aj pôsobivý zvuk s prepracovanými reproduktormi alebo možnosť výberu medzi čítačkou odtlačkov prstov a odomknutím telefónu pomocou rozpoznania tváre pre zabezpečenie tej najvyššej bezpečnosti. Naviac si môžete vybrať z troch pôsobivých dizajnov vo farbách s modrastým nádychom.