+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor 9 Lite

Obaly pre Huawei Honor 9 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Honor 9, Huawei Honor 9 Premium, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Huawei Honor 9 Lite

Naše báječné kryty, obaly a puzdrá na mobilný telefón Honor 9 Lite vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme púzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil Honor 9 Lite zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu Honor 9 Lite proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Honor 9 Lite

Mobilné telefóny nielen od Honor sa stali nepostrádateľnou súčasťou každého z nás, preto je dôležité myslieť na ich bezpečnosť a chrániť ich proti pádom a iným nástrahám. Skvelou ochranou sú puzdra a obaly, ktoré telefón nielen ochráni proti poškodeniu, ale tiež sú skvelým módnym doplnkom.

Honor 9 Lite - informácie o telefóne

Honor 9 Lite je podareným zástupcom strednej triedy, ktorý si dokázal zachovať rozumnú uhlopriečku a tým pádom aj kompaktnejšie rozmery. Mobilný telefón Honor 9 Lite ponúka atraktívny dizajn v podobe skleneného chrbta a kvalitného kovového rámu, ktorý vám zaistí príjemný úchop a pohodlné ovládanie. Do tela telefónu sa podarilo vtesnať 5,65" Full HD displej s pomerom strán 18:9, úžasným obrazom a technológiou IPS, zaisťujúce výborné pozorovacie podmienky aj pri priamom slnečnom svite. Spolu s minimálnymi rámčeky a bleskurýchlu čítačkou odtlačkov prstov na chrbte telefónu sa jedná o moderné zariadenie, ktoré sa nestratí medzi širokou ponukou konkurenčných zariadení. Hlavnou prednosťou telefónu Honor 9 Lite je prítomnosť duálneho fotoaparátu na prednej i zadnej strane s automatickým zaostrovaním a totožným rozlíšením, vďaka čomu môžete zachytiť fotografie zo zaujímavých miest, ako aj mimoriadne kvalitné selfie snímky či skupinové fotografie. Hlavný fotoaparát ponúkne 13 MPx rozlíšenie (f/2.2) a sekundárne 2 MPx rozlíšenie (f/2.0) pre tzv. efekt bokeh, kedy je pozadie mierne rozostrené.