+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor 8A

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 

Zahoďte obavy, nakúpte obaly!

My ľudia sa obávame mnohých vecí – budúcnosti, osamotenia ale aj toho, že stratíme či si zničíme svoje cennosti. A to isté platí aj pre mobilné telefóny. U nich je situácia o to horšia, pretože svoj smartfón nosí väčšina z nás neustále pri sebe a tak je veľká pravdepodobnosť, že nám spadne, poškodí sa či ušpiní. Zakúpte si spoľahlivý kryt na mobil, s ktorým sa konečne o svoje zariadenie môžete prestať obávať a začať si ho naplno užívať. Veď na to ste si ho predsa zakúpili.

Stovky riešení na jediný problém – to sú naše kryty na mobil Honor 8A

Naše puzdrá na telefóny za vás vyriešia vaše obavy. Vy sa sústreďte len na to, aby ste si vybrali ten najlepší obal, ktorý vám bude maximálne vyhovovať. Rozhodnite sa na základe svojho rozumu, ale taktiež srdca. V našom elektronickom obchode máte na výber z nespočetne mnohých možností. Ponúkame silikónové obaly v priesvitnom aj farebnom štýle, knižkové kryty, ktoré dokonale uchytia telefón vďaka svojej vnútornej TPU vrstve a pomocou výklopného ramena ho ochránia aj z jeho prednej strany či flipové puzdrá s výklopným mechanizmom pre pohodlné používanie. Veríme, že si vyberiete to najlepšie!

Honor 8A je spoločník za skvelú cenu

Čínsky výrobca priniesol s modelom Honor 8A na trh síce v celku priemerný telefón, avšak keďže sa predáva za nižšiu cenu, je dostupný aj pre tých, ktorí by si podobné zariadenie inak nemohli dovoliť. Aj keď fotoaparát nedisponuje tým najlepším rozlíšením, má tento telefón niekoľko iných výhod. Skvele padne do ruky, jeho batéria pomerne dlho vydrží a reproduktory prinášajú veľmi dobrý zážitok z počúvanej hudby. Ak teda hľadáte spoľahlivého partnera pre svoje telefonické fungovanie a máte naviac trochu obmedzený rozpočet, model Honor 8A od Huawei je pre vás vhodným riešením. Nezabúdajte však ani na jeho ochranu pomocou bezpečných puzdier stoviek podôb z nášho elektronického obchodu.