+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor 7S

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Honor 7S

Dopriali ste si nový telefón Huawei, ale máte obavy o jeho životnosť či zachovanie jeho vrchnej vrstvy tak, aby vyzeral ako nový po dlhý čas? Najlepším riešením je staviť hneď na začiatku na kvalitný obal, ktorý telefón ochráni pred odrením, nečistotami či vážnejším poškodením. Potom ho už môžete bez strachu a obmedzení používať každý deň presne tak, ako vám to vyhovuje.

Výber motívov pre obaly na Honor 7S

S etuo.sk máte stovky možností, ako udržať svoj smartfón Huawei ochránený pred nepeknými odreniami a vrypmi. Krásna kolekcia Foto Case vám odhalí drevené, kvetinové, zvieracie či pastelové vzory, dovolí vám neustále sledovať zapadajúce slnko či naopak žiarivé hviezdy alebo mesiac. Veľkou obľúbenosťou sa tiež vyznačujú naše transparentné silikónové obaly, ktoré dajú prirodzene vyniknúť designu a úprave vášho telefónu. Drevené kryty sú naopak vhodné pre milovníkov prírody a slobodného života. Každá drevená doska je jedinečná presne ako vy. Doplňte drevo aj o motívy zachytávača snov či aztéckeho kalendára. Ak sa na drevený obal necítite, čo tak vyskúšať to so silikónovými trblietavými krytmi, ktoré oslnia váš deň a dodajú mu hviezdny lesk? U všetkých našich puzdier je samozrejmosťou precízne prevedenie, detailné výrezy pre všetky napájacie konektory a fotoaparát a taktiež ochrana všetkých záhybov telefónu.

Huawei Honor 7S - informácie o telefóne

Huawei stavil pri výrobe telefónu Honor 7S na bezkonkurenčne nízke ceny, za ktoré ponúka síce trochu pomalší výkon avšak veľmi živý displej v kombinácii s dobrou výdržou batérie. Ak je presne toto telefón, na ktorý ste stavili aj vy, nemáte čo ľutovať. Naopak sa o Honor 7S postarajte tak, aby vám vydržal v bezchybnom stave čo najdlhšie. Jednou z možností je opatriť ho odolným krytom, ktorý zvládne každodenné používanie, občasné vypadnutie z ruky či bežné situácie, za ktorých by bez krytu dochádzalo ku zbytočným poškodeniam. Vyvarujte sa toho s našim kvalitným ochranným príslušenstvom.