+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor 7A

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
 
Obal na mobil Flip Fantastic - vlk>

Obal na mobil Flip Fantastic - vlk

16,90 €
/ nedostupné
 
Obal na mobil Flip Fantastic - boho>

Obal na mobil Flip Fantastic - boho

16,90 €
/ nedostupné
 
Obal na mobil Flip Fantastic - pivo>

Obal na mobil Flip Fantastic - pivo

16,90 €
/ nedostupné

 

 

Veľký výber obalov na mobil Huawei Honor 7A

Ak potrebujete nové puzdro na telefón Honor 7A, ste tu správne. U nás nájdete odolné puzdra, kryty a obaly nielen na tento mobilný telefón. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od značky Honor. Či už zvolíte puzdro silikónové, drevené, knižkové alebo plastické, vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Honor 7A

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu Honor 7A tiež ochranný kryt a fóliu? V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Honor 7A - informácie o telefóne

Honor 7A je smartphone produkovaný spoločnosťou Huawei a jej podznačkou Honor. Je to nástupca modelu Huawei Honor 6A, čo bola vlajková loď pre rok 2014. Rad Honor je známa vďaka výbornej výbave za priaznivú cenu a u tohto modelu tomu nie je inak. Modely sa pre jednotlivé trhy líšia, kedy zlatá dual-SIM variant s 64 GB úložného priestoru je vyrábaná iba pre Čínu. Medzinárodný model je vybavený 16 GB úložného priestoru, pričom verzia pre Čínu podporuje iba jednu SIM. Honor 7A má celokovové telo, 5,2" veľký dotykový displej, 20 MP zadnú kameru od Sony a 8 MP prednú kameru. Je dostupný v troch farebných variantoch a to zlatá, šedá a strieborná. U medzinárodnej verzie verzia oproti zlaté, čínske variante, nie je obsiahnutá funkcie NFC, je využité menšieho pamäťového modulu. Telefón je vybavený čítačkou odtlačku prsta, ktorá je označovaná ako inteligentný s veľmi rýchlou odozvou. Ďalšie výraznou časťou telefónu je chytré tlačidlo.