+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor 7 Lite

Obaly pre Huawei Honor 7 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Honor 7, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Huawei Honor 7 Lite

Široká ponuka odolných puzdier pre mobilný telefón Huawei Honor 7 Lite osloví každého. Sem radíme všetky puzdra, ktoré nejakým spôsobom chráni zariadenie Huawei. Puzdra sú vyrobené z rôzneho materiálu a vybrať si ich môžete podľa typu a dizajnu. Patrí sem puzdra flipové, silikónové, plastické aj knižkové zadné kryty, športové puzdra od neoficiálnych výrobcov, kapsičky na telefón alebo brašne. Veľkou výhodou týchto krytov a puzdier je nižšia cena a rozmanitý výber. Pri výbere puzdra dbajte na to, aby bola jeho veľkosť a funkčnosť v kompatibilite s vaším zariadením.

Výber motívov pre obaly na Honor 7 Lite

V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón Huawei Honor 7 Lite nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi.

Honor 7 Lite - informácie o telefóne

Mobilný telefón Honor 7 Lite (Honor 5c) je špičkovo vybavený smartphone strednej triedy s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Čiastočne kovová konštrukcia (kovová chrbát, plastový rám s imitáciou kovu) pôsobiaci elegantným dojmom ponúka rozmerný 5,2palcový Full HD displej, ktorý má rovnaké parametre ako výkonnejší model Huawei Honor 7. Smartphone poháňa dostatočne výkonný procesor HiSilicon Kirin 650 so štyrmi jadrami s taktom 1,7 GHz a druhú štvoricou s taktom 2 GHz. Hardvér telefónu dopĺňa grafický čip Mali-T830 MP2 a 2 GB operačnej pamäte RAM. Pevná chrbát z brúseného hliníka ponúka pohľad na optiku 13megapixlového fotoaparátu s plnou podporou Full HD záznamu videa v rozlíšení 1080p s bežnými 30 snímkami za sekundu, ktorý ďalej dopĺňa aj užitočný prisvetľovací LED blesk. Smartphone Huawei Honor 7 Lite je vybavený operačným systémom Google Android 6.0 Marshmallow s podarenú nadstavbou Huawei Emotion UI 4.1. Stabilný systém s kvalitnou optimalizáciou a dostatočným hardvérovým výkonom telefónu poskytuje veľmi rýchlu odozvu a príjemné ovládanie všetkých bežne používaných aplikácií.