+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Honor 50 Lite

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Doprajte si konečne dobrý kryt na telefón Huawei Honor 50 Lite

Pri obaloch na telefón Huawei Honor 50 Lite sa neoplatí robiť kompromisy. Doprajte si radšej dokonalý obal so všetkým, čo k tomu patrí. To znamená perfektná výdrž, neustála ochrana a krásny dizajn v jednom. Presne také sú totiž obaly z dielne etuo.sk. Prvotriedne materiály, ako sú TPU, silikón či tvrdený plast, sa skvele prispôsobia vášmu mobilu a ochránia ho pri nárazoch, otrasoch aj pádoch pred rozbitím, prasklinami, škrabancami, vrypmi aj iným poškodením. Navyše vyzerajú veľmi elegantne, a tak vám okrem bezpečia prinesú aj úsmev na tvári. 

Vyskúšajte všetky výhody puzdier na smartfón

Vaše puzdro na smartfón Huawei Honor 50 Lite vám prinesie množstvo výhod. Silikónové aj plastikové kryty dosahujú len veľmi nízku hmotnosť a taktiež sú naozaj tenké. To znamená, že ich pohodlne môžete nosiť vo vrecku nohavíc alebo v menšej kabelke a nikdy vás nebudú pri bežnom fungovaní obťažovať. Aj napriek minimálnej hrúbke dokážu účinne absorbovať nárazy a vytvoriť spoľahlivú vrstvu medzi zemou a telefónom dostatočne silnú na to, aby sa telefón nepoškodil. To isté patrí aj pri ostrých predmetoch, ako sú kľúče alebo hrot noža. Zároveň platí, že sú obaly pružné natoľko, aby bolo jednoduché ich na mobil opakovane nasadzovať a skladať bez akéhokoľvek natiahnutia alebo iného poškodenia.  

Veľký výber obalov na Huawei Honor 50 Lite

Ak si chcete vybrať skutočne kvalitný obal, ktorý vám dlho vydrží, mali by ste staviť na kvalitu, ale taktiež na dizajn. Predsa len, na svoj kryt sa budete denne pozerať aj 25 krát, rovnako často, ako beriete do rúk svoje zariadenia. A ak puzdro budete mať na telefóne čo i len pol roka, váš pohľad na ňom spočinie celkom takmer 4 tisíc krát. Tomu sa už oplatí venovať zvýšenú pozornosť, čo poviete? Vyberte si preto kryt, ktorý sa vám zapáči, doplní váš štýl, poskytne vám ochranu pred nečakanými udalosťami v rámci vášho životného štýlu a dopraje telefónu čo najvyššiu životnosť. V prípade, že s telefónom chodievate na pracovné mítingy, dôležité obchodné schôdzky alebo do spoločnosti, stavte na obaly s elegantným štýlom v transparentnom alebo jednofarebnom prevedení. Naopak pokiaľ milujete farby a chcete to dať najavo aj okolitému svetu, odporúčame vám puzdrá z kolekcie Etuo Design Case. Tieto kryty vám ponúknu motívy rozkvitnutých lúčnych kvetov, boho obrázkov lapačov snov alebo prepletaných pierok. Nájdete medzi nimi geometrické vzory, nápidité nápisy, ale aj mramorové potlače vyzerajúce presne ako prírodný materiál. Veľmi obľúbenou kategóriou sú aj abstraktné akvarely s motívmi zlata a iných drahých kovov. Ak ste milovníkmi prírody, iste vás zaujmú drevené obaly s originálnou kresbou dreva. Vyznávači industriálneho štýlu si potom prídu na svoje s gravírovanými krytmi s rytinou podľa svojho výberu. Pokiaľ však dbáte hlavne na bezpečie svojho krytu na Huawei Honor 50 Lite, zvoľte si obal tvrdený karbónovými vláknami. Ideálne sa hodí na športovanie, prácu v náročných podmienkach alebo časté cestovanie. Vo svojej čiernej farbe a členitom dizajne vyzerá masívne a veľmi obľúbený je hlavne medzi mužskou populáciou.    

Ľahký a výkonný Huawei Honor 50 Lite

Ak hľadáte telefón s výbornou výdržou batérie, výkonným fotoaparátom a obrazovkou vhodnou na sledovanie filmov, s mobilom Huawei Honor 50 Lite nešliapnete vedľa. Jeho hmotnosť iba 192 gramov nijako nezaťaží vaše vrecká a vďaka operačnému systému Android 11 bude jeho fungovanie plynulé ako nezastaviteľný tok rieky. Mobilný telefón Honor 50 Lite má cez celú prednú plochu rozprestretý veľký 6,67-palcový IPS displej, ktorý ponúkne rozlíšenie 2 376 × 1 080 pixelov a vysoký jas so živým podaním farieb a skvelou čitateľnosťou aj pri slnečných dňoch. K tomu ponúka aj kapacitu batérie 4 300 mAh a krásny dizajn v niekoľkých pôsobivých farbách.