CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Huawei

Filtre Collapse
Model zariadenia 1092
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber krytov na mobil Huawei

Ponúkame odolné silikónové, drevené, knižkové aj plastické puzdrá na mobilné telefóny Huawei. Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil Huawei zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu Huawei proti poškriabaniu a oderom.

Prečo je vhodné váš Huawei telefón chrániť krytom či obalom?

S kvalitnými a lacnými obaly na mobil Huawei bude vaše zariadenie v absolútnom bezpečí. Kryt je na telefóne neustále nasadený a oproti puzdru chráni telefón, aj keď ho práve používate. Jeho nevýhodou je potom to, že kryt nechráni displej. Pokiaľ chcete mať chránený aj displej, odporúčame ešte zaobstarať ochrannú fóliu na displej telefónu. Najčastejšie sú zastúpené zadné kryty či bočné kryty čiže obvodovej rámčeky. Puzdro na mobil plnia ochrannú funkciu iba v čase, keď telefón nepoužívate. Akonáhle ho chcete použiť, musíte ho z puzdra vybrať - typickým príkladom sú puzdrá s vyťahovacím popruhom, "ponožky" či kapsičky na mobil alebo športové puzdra. Spadajú sem tiež flipová púzdra, ktoré musíte pri použití telefónu otvoriť. Výhodou puzdier na mobil je, že chráni aj jeho displej a nevýhodou zvýšené riziko poškodenia telefónu v momente, kedy ho z puzdra vyberiete - hrozí napríklad nechcený pád na zem.

Vybírejte nadčasově - značky Huawei!

Huawei je jednou z najvýznamnejších čínskych technologických spoločností. Od roku 2012 je najväčším svetovým dodávateľom telekomunikačnej infraštruktúry. Do výroby telefónov Huawei vstúpil v roku 2003, prvý smartphone vyrobil o šesť rokov neskôr. Na konci roka 2012 sa firma prvýkrát stala tretím najväčším svetovým výrobcom telefónov podľa počtu predaných kusov, túto pozíciu si držala aj na konci roka 2018. Značku Honor používa Huawei pre cenovo dostupnejšie zariadenie určené mladej generácii.