+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HTC Desire 20 Pro

Obaly pre HTC Desire 20 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony HTC Desire 20 Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Rozmanité puzdrá na HTC Desire 20 Pro

V našom elektronickom obchode máme pre vás pripravenú viac ako stovku obalov na HTC Desire 20 Pro. Môžete si z nich vybrať presne ten, ktorý vám najviac vyhovuje a sedí k vášmu životnému štýlu. Veľmi dobrým riešením pre všetkých pracovne vyťažených, ktorí často chodia na dôležité mítingy a veľa s telefónom cestujú, sú elegantné knižkové obaly s výklopným krídlom. Pôsobia veľmi jednoducho a zároveň štýlovo a naviac vám prinesú maximálnu ochranu niefdlen zadnej ale aj prednej časti telefónu. Vďaka magnetickému uzáveru budete mať tiež istotu, že sa samovoľne neotvoria ani pri páde na tvrdý povrch. Pre mladšie generácie sa budú viac hodiť silikónové kryty na HTC Desice 20 Pro, ktoré chránia zadnú stranu telefónu a sú veľmi príjemné na dotyk. Vyberte si z kolekcie Etuo Design Case niektorý z nadčasových dizajnov. Bude to tmavý mramor doplnený o zlaté pásy vyzerajúci naozaj luxusne? Alebo radšej kvetinové motívy s pivóniami a pastelovými farbami? Výber je len na vás. A ak sa neviete rozhodnúť, nezúfajte! Objednajte si rovno niekoľko obalov a striedajte ich podľa nálady.

Dôležitá je aj kvalita obalov

Obaly na telefón HTC Desire 20 Pro od etuo nesú známku kvality a férovej ceny. Sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré dosahujú vysokú odolnosť voči ošúchaniu, pádom aj nárazom. Naviac perfektne sadnú na váš smartfón všetkými výrezmi aj svojimi rozmermi, takže ich nemusíte nikdy dávať dole.

Štýlový HTC Desire 20 Pro

Nechajte sa zlákať kúzlom smartfónu HTC Desire 20 Pro. Nielen že nezaťaží vašu peňaženku, ale prináša vám naviac aj kopec skvelých funkcií. Napríklad výkonný fotoaparát až s 5 objektívmi, ktorý zachytí všetky dôležité momenty vášho života či batériu s kapacitou až 5 000 mAh pre nepretržitý výkon aj niekoľko desiatok hodín. Iste si zamilujete aj profesionálny prúžkovaný dizajn doplnený o 6,5-palcovú bezrámčekovú obrazovku. Nezabúdajte si tento unikátny telefón preto chrániť kvalitnými ochrannými doplnkami.