+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HTC Desire 19 Plus

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Túžite po dokonalom obale na telefón?

Keď sa povie túžba, predstavíte si kvalitný mobilný telefón so všetkými funkciami, ktoré potrebujete. Keď sa povie telefón, predstavíte si dokonalý HTC Desire 19 Plus. Ak chcete, aby váš HTC ostal čo najdlhšie ako nový v celkom nepoškodenom stave, vyberte si kvalitné ochranné doplnky, ktoré vás nesklamú. Základom je odolný silikónový, knižkový alebo plastový obal. A samozrejme, nezabúdajte ani na štýl, ktorým vás váš obal doplní. Nič totižto denne nedržíte tak často v rukách, ako svet, ktorý vám ponúka váš mobilný telefón. Ak túžite, aby mal tento svet presne taký vzhľad, ako si predstavujete, nie je nič jednoduchšie – vyberte si obal, ktorý vám ho pomôže dotvoriť.

Ako si vybrať z množstva krytov na smartfón HTC

V našom elektronickom obchode nájdete veľké množstvo obalov a nie vždy je jednoduché vybrať si ten pravý. Sústreďte sa hlavne na to, ako obal budete využívať. Spoliehate sa radi na ochranu telefónu zo všetkých strán? Potom si vyberte kolekciu knižkových obalov kolekcie Wallet Book, ktoré sú vďaka svojim malým kapsičkám naviac vhodné aj pre ukladanie bankoviek, platobných kariet či ďalších drobností. Ak však máte radi originalitu, siahnite po kolekcií Fantastic Case, v ktorej nájdete tisíce vzorov, farieb a kombinácií ladiacich k vášmu osobitému štýlu. Milujete naopak jednoduchosť a transparentnosť? Potom je pre vás ako stvorený priehľadný obal Ultraslim. Ten vášmu telefónu nepridá zbytočný objem navyše.

HTC Desire 19 Plus bude pre vás tým pravým mobilom!

Samozrejme iba za predpokladu, že máte radi výkonné telefóny, ktoré zachytávajú excelentné fotografie a videá, a to za prijateľnú cenu. Telefón má 6.2-palcový IPS LCD dotykový displej so 16 miliónmi farieb a rozlíšením 720 x 1440 Px. Ako prvý telefón z dielne HTC má aj trojitý objektív zadného fotoaparátu a bez problémov zvládne väčšinu hier či multimediálnych súborov.