Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HTC

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber krytov na mobil HTC

Ak hľadáte lacné odolné puzdro pre svoj mobilný telefón značky HTC, ste na správnej adrese. Všetky typy obalov a krytov na mobilné telefóny HTC nájdete v našej bohatej ponuke - silikónové, drevené, knižkové i plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu.

Prečo je vhodné váš HTC telefón chrániť krytom či obalom?

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu tiež ochranný kryt a fóliu? V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu. Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni chytrý telefón, ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta (najmä rohy telefón a zadnú časť).

Vybírejte nadčasově - značky HTC!

Taiwanská spoločnosť HTC vznikla v roku 1997. Najskôr sa zameriavala na komunikátory s Windows Mobile. V roku 2007 vyrobila prvý smartphone s Androidom pre operátora T-Mobile. Na trhu sa neskôr nechala prevalcovať marketingovo dravšou konkurenciou a musela značne osekať náklady aj portfólio. U výroby androidových smartphonov ale zotrvala a pridala k nej nový segment okuliarov pre virtuálnu realitu.