+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HTC

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 
Sale
 
HTC U11 Life - obal na mobil FLEXmat Case - čierna

HTC U11 Life - obal na mobil FLEXmat Case - čierna

3,70 €
10,90 €
/ skladom
Sale
 
HTC U11 Plus - obal na mobil FLEXmat Case - čierna

HTC U11 Plus - obal na mobil FLEXmat Case - čierna

3,70 €
10,90 €
/ skladom
Sale
 
HTC One (X9) - obal na mobil - modrý

HTC One (X9) - obal na mobil - modrý

3,70 €
9,90 €
/ skladom
Sale
 
HTC Desire 530 - obal na mobil - ružový

HTC Desire 530 - obal na mobil - ružový

3,70 €
9,90 €
/ skladom

Veľký výber krytov na mobil HTC

Ak hľadáte lacné odolné puzdro pre svoj mobilný telefón značky HTC, ste na správnej adrese. Všetky typy obalov a krytov na mobilné telefóny HTC nájdete v našej bohatej ponuke - silikónové, drevené, knižkové i plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu.

Prečo je vhodné váš HTC telefón chrániť krytom či obalom?

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu tiež ochranný kryt a fóliu? V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu. Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni chytrý telefón, ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta (najmä rohy telefón a zadnú časť).

Vybírejte nadčasově - značky HTC!

Taiwanská spoločnosť HTC vznikla v roku 1997. Najskôr sa zameriavala na komunikátory s Windows Mobile. V roku 2007 vyrobila prvý smartphone s Androidom pre operátora T-Mobile. Na trhu sa neskôr nechala prevalcovať marketingovo dravšou konkurenciou a musela značne osekať náklady aj portfólio. U výroby androidových smartphonov ale zotrvala a pridala k nej nový segment okuliarov pre virtuálnu realitu.